reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Już jestem po badaniu chyba się z wami pożegnam ; (((( jest tak samo jak w poprzedniej ciąży. Powinnam być dzisiaj w 5 tc a jestem według usg w 4 tc. Na początku nawet nie umiał znaleźć zarodka dopiero potem znalazł.
Chyba nie jest mi dane być mamą. Moge iść normalnie do lekarza po antybiotyk.
No ale to norma ze tygodnie według OM nijak się mają do usg. U mnie jest 1.5 tygodnia różnicy...
Pewnie owulacje miałaś później.
Zarodek juz jest?
 
reklama
Uwielbiam nasza izbę przyjęć w moim mieście. Dla nich cholera wszystkie pacjętki to zawracanie dupy ! Zgłosiłam się na izbę bo mam gorączkę źle się czuje a położna ze po co przyszłam ze mam iść do internisty. To jej odpowiadam że byłam ale jest bezradna i skierowała mnie do ginekologa. Super czuje się tu jak piąte kolo i wozu

No zartujesz[emoji15][emoji15][emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już jestem po badaniu chyba się z wami pożegnam ; (((( jest tak samo jak w poprzedniej ciąży. Powinnam być dzisiaj w 5 tc a jestem według usg w 4 tc. Na początku nawet nie umiał znaleźć zarodka dopiero potem znalazł.
Chyba nie jest mi dane być mamą. Moge iść normalnie do lekarza po antybiotyk.

nimitii,No co ty mówisz [emoji43] przecież za wczesnie zeby cokolwiek oceniać! Zwykle usg pokazuje ciąże młodsza! Sama mówisz, ze znalazł zarodek. Proszę, nie załamuj sie, bedzie dobrze[emoji8][emoji1364][emoji1364][emoji1364]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii spokojnie jeszcze nic nie jest przesadzone. Betę robiłaś i była ładna. Ale jeśli pamiętam to też wskazywała na okolice 4 tygodnia. Byłaś na powtórkę?? Bo może mnie coś ominelo. Idź zrób betę, będziesz spokojniejsza. No i najważniejsze że lekarz zobaczył zarodek!!!! Kiedy wyszedł Ci pozytywny test??? Chyba dopiero po terminie @. Więc pewnie jest za wcześnie. A antybiotyk i tak możesz wziąć. Przecież są bezpieczne w ciąży antybiotyki. I czasem lepiej go wziąć i opanować infekcje bo sama choroba jest gorsza dla maleństwa niż lek. Głowa do góry!!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii nie denwrwuj się, ja też bralam antybiotyk, to ponoc lepsze niz dopuacic do rozwoju choroby. A z wiekiem ciazy to norma. Będzie ok

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii dziwny ten lekarz, ja według OM tez mam ciążę starsza o tydzień niż według usg, nawet jeszcze zarodka nie było widac w badaniu nino ze od ostatniej @ to juz 6 tygodni, a do tego pęcherzyk wolniej rośnie, ale nikt mnie jeszcze nie skreślił, no może poza moimi głupimi myslami
 
Jeszcze jestem w ciężkim szoku ale myślę, że najwyższa pora abym do Was dołączyła.
Ciąża zupełnie nie planowana.

Córka, o którą staraliśmy się parę lat, ma dopiero 12 miesięcy! Jak dobrze pójdzie to będę mamą rok po roku, chociaż nigdy nie miałam takich aspiracji [emoji39] ratunku! [emoji23]
 
reklama
Widzę że na tapecie jest temat w którym czuje się przodowniczką [emoji2]
Tak więc oznajmiam, że biorę antybiotyk bo mam stwierdzona angine ropną. Są antybiotyki bezpieczne w ciąży, mamy XXI wiek, lepiej wziąć bezpieczny lek niż narażać się na powikłania i osłabienie.
Nie takie rzeczy się dzieją w ciąży a dzieci rodzą się zdrowe [emoji4] ja pobieglam do lekarza po 3 dniach choroby (myślałam że to przeziębienie zwykłe) i żałuję tylko że tak późno. Lekarka (neonatolog) powiedziała mi wprost - są leki bezpieczne dla ciąży, za to gorączka nie jest w żadnym stopniu bezpieczna dla ciąży.
 
Do góry