reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@nimitii nie denerwuj sie Kochana.. Ja znam takie przypadki z IP ze wlos sie jezy na glowie, nawet na swoim przypadku mam kilka historii.. Wiekszosc lekarzy tam jest bo musi, wiekszosc jest zla bo przerwalas im wypoczynek....
Zrob sobie dzis Bete, tak jak dziewczyny pisza wiek ciazy moze byc rozny ze wzgledu na to kiedy byla owulka a na zarodek w 4 tyg jest zdecydowanie za wczesnie!!! Wiec ten lekarz to chyba sam nie wie co widzial.....
Beta, zimne oklady na czolo, kark nadgarstki dla zbicia temp, wizyta po delikatny antybiotyk i lezenie w lozku.. Duzo zdrowka dla Was :)
 
reklama
ZOOska mialam 1 cesarke juz wlasnie z powodu wąskich bioder od razu z gory zapowiedziana.

Nimitii jaki lekarz byl na dyzurze?On Cie tak pesymistycznie nastawil czy Ty sama?NIE WOLNO! Co Ty! Odganiaj te zle mysli!Zarodek jest a to ze ciaza jest mlodsza to normalne.Tez tak mialam w 1 ciazy.Zrob bete.
Wylez sie,wykuruj a 20.01 idziemy na wizyte i beda same dobre wiesci juz z serduszkami na czele!!! Glowe do gory podnos ale to juz!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizyte 17.01. Chcialabym wcześniej, ale polozna mowila ze nie ma sensu. Czuje sie slabo troche, mdłości rano mnie meczyly.a mam w planach pracowac chociaz do marca.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czarna Madzia - Piękny pęcherzyk,:biggrin2: ja dopiero 28 stycznia idę, chcę poczekać na serduszko, gdyż wizyta prywatna kosztuje tutaj 600 zł polskich z Usg razem na szczęście,;-) ;) także akurat będzie 8 tydzień, nie martwię się ani nie nakręcam,:tak: bo poza skurczami i ciagnięciami które miałam również ze zdrową ciążą przy Mai, nie mam plamienia zadnego na szczęście. ::-) :)

Nimiti - Nastawienie mega pesymistyczne, czekaj Kochana, nic nie jest przesądzone. Buziaki i mnóstwo siły dla Ciebie.:blink: Czekamy z niecierpliwością na wyniki Bety. :*



U mnie dalej bolące cycki, do tego uczucie ciągnięcia i skurcze, ale bez plamienia,:) mnóstwo białego śluzu, nie trzymanie moczu,:-p ogólnie muszę od razu rano zjeść śniadanie, bo mnie muli jak zjem później. :confused2:
Słodycze jem bardziej z przyzwyczajenia niż z chęci, nie ciągnie mnie tak do nich jak przy Mai, ogólnie bardziej wytrawna jest ta ciąża niż słodka. :yes::yes:
Dzieciaki zjadają śniadanko, mega przeziębione, ale chociaż apetyt dopisuje. :-) :) Ja już po kawie i śniadaniu, dużo pije wody, bo mnie suszy jak na kacu. :laugh2:
 
Czarna Madzia - Piękny pęcherzyk,:biggrin2: ja dopiero 28 stycznia idę, chcę poczekać na serduszko, gdyż wizyta prywatna kosztuje tutaj 600 zł polskich z Usg razem na szczęście,;-) ;) także akurat będzie 8 tydzień, nie martwię się ani nie nakręcam,:tak: bo poza skurczami i ciagnięciami które miałam również ze zdrową ciążą przy Mai, nie mam plamienia zadnego na szczęście. ::-) :)

Nimiti - Nastawienie mega pesymistyczne, czekaj Kochana, nic nie jest przesądzone. Buziaki i mnóstwo siły dla Ciebie.:blink: Czekamy z niecierpliwością na wyniki Bety. :*



U mnie dalej bolące cycki, do tego uczucie ciągnięcia i skurcze, ale bez plamienia,:) mnóstwo białego śluzu, nie trzymanie moczu,:-p ogólnie muszę od razu rano zjeść śniadanie, bo mnie muli jak zjem później. :confused2:
Słodycze jem bardziej z przyzwyczajenia niż z chęci, nie ciągnie mnie tak do nich jak przy Mai, ogólnie bardziej wytrawna jest ta ciąża niż słodka. :yes::yes:
Dzieciaki zjadają śniadanko, mega przeziębione, ale chociaż apetyt dopisuje. :-) :) Ja już po kawie i śniadaniu, dużo pije wody, bo mnie suszy jak na kacu. :laugh2:
Ja mam tak samo, z biustem tragedia. Nie moge tego opanować... Boli, piecze, swędzi... Śpię w staniku sportowym. Poprzednio tak nie mialam... I tez malo co jem słodyczy, wrecz teraz mnie odrzuca. Mam smak na tunczyka np. Z synem jadlam duzo slodyczy. A tu na mysl o slodkim troxhe mnie muli. W pracy zamowili pizze, a mnie juz cofa lekko. A nikt nie wie tu jesCze

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilika - Ja z Mają miałam inaczej, ale pewnie to nie jest wyznacznik, odnośnie płci. Dla dziewczyny drugiej od dawna mamy imie, natomiast dla chłopca podobają się zupełnie inne,:-p nie ma nawet jednego wspólnego,:no2: ale na razie czekamy do marca aż minie 12 tygodni. ;-) ;)
 
reklama
Lilika - Ja z Mają miałam inaczej, ale pewnie to nie jest wyznacznik, odnośnie płci. Dla dziewczyny drugiej od dawna mamy imie, natomiast dla chłopca podobają się zupełnie inne,:-p nie ma nawet jednego wspólnego,:no2: ale na razie czekamy do marca aż minie 12 tygodni. ;-) ;)
Jakie macie drugie imię na tapecie? [emoji4]
 
Do góry