reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej. Ja wizytę mam 25 stycznia to będzie 6 tyg 4 dzień zobaczymy co tam się wyklulo. Ja przed pierwsza ciaza wazylam 41 przy porodzie 60. Po dwóch latach zaszlam kolejny raz przez przypadek i wazylam na starcie 51 a pod koniec 67. Teraz zaczelam ciaze z waga 55 i schudlam dwa kilo.
Ja mam imię dla dziewczynki dla chłopca wymysla mąż tak się umówiliśmy.
Aj juz się nie mogę doczekać wizyty.
CzarnaMadzia gratuluje serduszka.
Nevka super ze juz wychodzisz ja w pierwszej ciąży lezalam na patologii od 26 do 33 tygodnia ciąży. Trafiłam tam z krwotokiem potem pprod przedwczesny zagrażający i do konca czyli 36 tyg leżenie 6 razy na dobę fenoterol po ktorym nawet sama do toalety dojść nie mogłam. Potrzebowałam pomocy bo tak mną telepalo i do tego staveran na opanowanie akcji serca po fenoterolu.
 
reklama
Hej laseczki,
Naticzek a bo macie podobne nicki, oczywiście to było do Natuszki
Inis witaj i gratulacje, który to tydzień?
CzarnaMadzia no i pięknie
Bo ja wiem... Może 5? [emoji39] ciężko mi powiedzieć bo miałam wczesna owulacje więc wszystko będzie przesunięte.
Ja mam 17[emoji16]

Ja mam imiona, i dla chlopca i dziewczynki[emoji16]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Pochwal się imionami [emoji4]
Dużo nas 17go, na którą masz?
 
Do góry