reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
witam Panie, mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć :)
kilka słów o mnie... aktualnie jestem w 5/6 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza i tydzień temu był już widoczny pęcherzyk. Cieszę się z tej wiadomości.
to moja druga ciąża.. pierwsza źle się skończyła, w 21/22 tc urodziłam i niestety synek nie przeżył i było to ok 3,5 miesiąca temu.. więc zrozumcie mnie, że mam duże obawy z związku z obecną ciążą. niby dorze się czuję, mam niewielkie mdłości i mam bóle podbrzusza, dlatego jak najwięcej leżę i się oszczędzam... gdybym zadawała w przyszłości jakieś głupie pytania to wybaczcie.
Witaj[emoji4]
Gratulacje pozytywnego testu[emoji4]
Przykro mi z powodu Twojej straty. Wiekszosc z nas jest po straciez dlatego Cie rozumiemy. Teraz trzebw byc dobrej mysli, ze wszystko bedzie dobrze.[emoji4]

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
Zanim poszłam do ginekologa potwierdzić ciążę to byłam po l4 u rodzinnego...żadna praca nie jest warta poświęcenia gdy w grę wchodzi zdrowy rozwój mojej pestki...czekałam na nia,każdy cykl był nerwowy bo czekałam na pozytywne testy ( kilka w miesiącu) :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zanim poszłam do ginekologa potwierdzić ciążę to byłam po l4 u rodzinnego...żadna praca nie jest warta poświęcenia gdy w grę wchodzi zdrowy rozwój mojej pestki...czekałam na nia,każdy cykl był nerwowy bo czekałam na pozytywne testy ( kilka w miesiącu) :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Masz racje[emoji4] nic nie jest warte jesli chodzi o wlasne dziecko. Jestem takiego samego zdania[emoji4] ja tez jestem na l4 od innego lekarza, a od lutego bede mowila swojemu ginowi, zeby mi wypisal l4 w ciazy.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Dziewczyny moje kochane, przepraszam, że się nie odzywałam, ale wczoraj nie dodzwoniłam się do tej ginekolog co chciałam i musiałam iść normalnie do pracy, a w tym tyg mam na 12 do 19. Dziewczyny z pracy mi po przynosiły numery tel do swoich gin i jutro będę ich atakować od rana, bo dzisiaj też nie mogłam się dodzwonić do tej babeczki.

Coś Wam powiem... W zeszły wtorek (wtedy kiedy lekarz powiedział mi, że nic nie widzi) moja mama dała mi jakiegoś "cebulowego" kwiatka z różowym słonikiem na szczęście. Jadąc do domu pomyślałam sobie, że jak wyjdzie za tydz pusty pęcherzyk to go wyj***ę, bo i tak pewnie uschnie, i przed momentem dzwoniła do mnie mamusia, patrzę na tego kwiatka, a on pięknie zakwitł [emoji3] może to znak...

eiktrjjge03lkilf.png
 
Dorcia żebyś wiedziała ! Ale najgorsze jest to ze mam taką umowę ze na L4 mogę iść dopiero w kwietniu :/
Nie mniej jednak powiem jej ze jeszcze musze zostać w domu. Tutaj ja jestem najważniejsza mówiłam jej od pół roku żeby kogoś zatrudniła !
 
Wrocilam wlasnie od ginekologa.Potwierdzil ze jestem w trakcie poronienia.. powiedzial ze na tym etapie moge czekac i sprawdzac czy sie naturalnie oczyszcze albo isc do szpitala.Bede czekac a w piatek do ginekologa

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro, tym bardziej, że sama nie jestem w zawesołej sytuacji... Trzymaj się i pamiętaj, że musisz być silna...

eiktrjjge03lkilf.png
 
Dziewczynki ja mam zamiar pracować jak najdłużej.. :) wiadomo z czasem coraz miej ale pracować... jak tylko będe mogła.. :)
 
reklama
Do góry