reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Zastanawiam się, czy nie za mało kwasu foliowego łykam na dwie ciążę .. 1 tabl. foliku.
Nie ma kurde żadnego lekarza by spytać nawet, ...
Ja biore femibion natal 1. Ale roznie lekarze zalecaja.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Wiadomo kiedyś kobiety nic nie brały a rodziły zdrowe dzieci ale jak dla mnie jak ma się możliwość i nie zaszkodzi a wrecz moze duzo pomoc to czemu nie? ;)
 
No a ktoś może mi wytłumaczyć czemu Mamaginekolog niejednoznacznie mówi o tym kwasie, ze jest lepszy? Nie zczailam...


Ola
Co to znaczy niejednoznacznie ?
Nie musisz się pytać dziewczyn .Ja ci wytłumaczę .
Wystarczy trochę poczytać na ten temat w internecie
Ja o tym wam piszę bo się na tym znam .I chce wam to przekazać
50 % kobiet ma mutację genu MTHFR .
Jest to nieprzysfajalność zwykłego kwasu foliowego .Magazynuje się on wtedy w organiżmie i zamiast pomagać szkodzi .Natomiast Metafolin jest kwasem tak zmodyfikowanym żeby mógł sie od razu wchłonąć z organizmu .Jego nie przedwakujemy.
Do tego czy mamy tą mutacje służą badania genetyczne ale jak napisałam ok 50-70 procent kobiet ją ma i o tym nie wie.
Poczytaj sobie o mutacji mthfr i nie przysfajalności foliku .Potem zrobisz jak chcesz
Zachęcam wszystkie do poczytania na ten temat .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry