reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja sie wlasnie zastanawiam czy moge zazyc no spe, bo boli mnie brzuch. Ale troche sie boje. A mam tylko forte.

f2w3yx8d8eesu797.png

Ja na początku ciąży miałam silny skorcz i lekarz mi kazała brać forte 3 razy dziennie, zeby wszystko wyciszyć. Biorę cały czas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A który u Ciebie tydzien ciąży?
Ja zobaczyłam serduszko w 7tc i 1d z OM a na usg było 6 tc i 4d.

U mnie bardziej skomplikowane obliczenie bo jest po invitro, lekarz w czwartek jak u niego bylam to mowil ze pod koniec 5 tygodnia.
Pecherzyk jest, dzisiaj tez byl ale wygladal mniejszy aczkolwiek ten sprzet szpitalny chyba troche gorszy niz u lekarza to nie wiem, ciezko porownac. Niby nadzieja jest ale przy takim krwawieniu ciezko mi w to uwierzyc.
Nigdy nie mialam poronienia jak juz byl pecherzyk, mialam dwie ciaze biochemiczne dlatego nawet nie wiem jak to jest. Zawsze sobie wyobrazalam ze przy poronieniu jest ogromny bol. Mysle gdyby to byl krwiak to moze w podbrzuszu by mnie tak nie krecilo bo to podobno typowe na poronienie ... i tak gdybam i gdybam, musze czekac do poniedzialku niestety.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luna strasznie drogo [emoji33]

Ja właśnie wzielam to no spa bo mnie strasznie dol brzucha rozbolał mam tam wie blizny po cc

Ja za najem sliczne mieszkanie dwu poziomowe nawet ze zmywarka balkonem dostepem do podworka 3 pokoje place 1050 plus prąd I woda I śmieci miasto średniej wielkości

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie bardziej skomplikowane obliczenie bo jest po invitro, lekarz w czwartek jak u niego bylam to mowil ze pod koniec 5 tygodnia.
Pecherzyk jest, dzisiaj tez byl ale wygladal mniejszy aczkolwiek ten sprzet szpitalny chyba troche gorszy niz u lekarza to nie wiem, ciezko porownac. Niby nadzieja jest ale przy takim krwawieniu ciezko mi w to uwierzyc.
Nigdy nie mialam poronienia jak juz byl pecherzyk, mialam dwie ciaze biochemiczne dlatego nawet nie wiem jak to jest. Zawsze sobie wyobrazalam ze przy poronieniu jest ogromny bol. Mysle gdyby to byl krwiak to moze w podbrzuszu by mnie tak nie krecilo bo to podobno typowe na poronienie ... i tak gdybam i gdybam, musze czekac do poniedzialku niestety.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Joasiu ja miałam 4.01 usg pęcherzyk 6mm a 10.01 8 mm a na usg wyglądał 15x większy to tez zależy czy takie samo zbliżenie dali w szpitalu jak Twój gin
 
U mnie bardziej skomplikowane obliczenie bo jest po invitro, lekarz w czwartek jak u niego bylam to mowil ze pod koniec 5 tygodnia.
Pecherzyk jest, dzisiaj tez byl ale wygladal mniejszy
Asia jeśli chodzi o wielkość pęcherzyka, to mogli mieć inną skalę ustawioną, więc tym się kompletnie nie sugeruj. Nieraz tak miałam, że w trakcie usg sobie przekręcali na mniejszy lub większy obraz
 
U mnie bardziej skomplikowane obliczenie bo jest po invitro, lekarz w czwartek jak u niego bylam to mowil ze pod koniec 5 tygodnia.
Pecherzyk jest, dzisiaj tez byl ale wygladal mniejszy aczkolwiek ten sprzet szpitalny chyba troche gorszy niz u lekarza to nie wiem, ciezko porownac. Niby nadzieja jest ale przy takim krwawieniu ciezko mi w to uwierzyc.
Nigdy nie mialam poronienia jak juz byl pecherzyk, mialam dwie ciaze biochemiczne dlatego nawet nie wiem jak to jest. Zawsze sobie wyobrazalam ze przy poronieniu jest ogromny bol. Mysle gdyby to byl krwiak to moze w podbrzuszu by mnie tak nie krecilo bo to podobno typowe na poronienie ... i tak gdybam i gdybam, musze czekac do poniedzialku niestety.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w sierpniu poroniłam, ale objawów żadnych nie miałam.
Teraz to mnie zalało, poza tym nic. Koło południa bolał mnie brzuch lekko, ale chyba bardziej ze stresu. No i dzisiaj leżę... i tak będę leżeć do poniedziałku :/ wizyta o 10:30, miała być pierwsza wizyta w tej ciąży.

O której się wybierasz do lekarza w poniedziałek?
 
U mnie bardziej skomplikowane obliczenie bo jest po invitro, lekarz w czwartek jak u niego bylam to mowil ze pod koniec 5 tygodnia.
Pecherzyk jest, dzisiaj tez byl ale wygladal mniejszy aczkolwiek ten sprzet szpitalny chyba troche gorszy niz u lekarza to nie wiem, ciezko porownac. Niby nadzieja jest ale przy takim krwawieniu ciezko mi w to uwierzyc.
Nigdy nie mialam poronienia jak juz byl pecherzyk, mialam dwie ciaze biochemiczne dlatego nawet nie wiem jak to jest. Zawsze sobie wyobrazalam ze przy poronieniu jest ogromny bol. Mysle gdyby to byl krwiak to moze w podbrzuszu by mnie tak nie krecilo bo to podobno typowe na poronienie ... i tak gdybam i gdybam, musze czekac do poniedzialku niestety.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tu masz kalkulator: Link do: ivf-infertility.com | Calculating the due date of delivery
''Analogicznie jak w przypadku naturalnego poczęcia, wiek ciąży po zabiegu in vitro oblicza się, przyjmując za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień ostatniej miesiączki. Jeśli miesiączka była z powodu stymulacji przesunięta, tak jak to się często dzieje w protokole długim, wtedy za dzień owulacji przyjmuje się dzień punkcji jajników i moment zapłodnienia pobranych w czasie zabiegu komórek jajowych. Od tej daty odlicza się wstecz 14 dni (tyle dni średnio upływa od pierwszego dnia miesiączki do owulacji) i tę datę przyjmuje się za pierwszy dzień hipotetycznej miesiączki, od której liczy się wiek ciąży.''
 
Luna strasznie drogo [emoji33]

Ja właśnie wzielam to no spa bo mnie strasznie dol brzucha rozbolał mam tam wie blizny po cc

Ja za najem sliczne mieszkanie dwu poziomowe nawet ze zmywarka balkonem dostepem do podworka 3 pokoje place 1050 plus prąd I woda I śmieci miasto średniej wielkości

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
To są efekty życia w mieście uniwersyteckim. .za wszystko się słono płaci a zarobki jak wszędzie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry