reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A dlaczego ? Jak co ja dziś zjadłam 3 kawałki ;)

Bo dzidziuś się naćpie [emoji23][emoji23][emoji23]
Moje teściowa zawsze z awantura szła jak dzieci drożdżówki z makiem jedzą bo "potem naćpane będą" [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Bo dzidziuś się naćpie [emoji23][emoji23][emoji23]
Moje teściowa zawsze z awantura szła jak dzieci drożdżówki z makiem jedzą bo "potem naćpane będą" [emoji23][emoji23][emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
To już wiem czemu tak uwielbiałam bułki słodkie makówki w szkole podstawowej :D hahaha :D [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sierpniu poroniłam, ale objawów żadnych nie miałam.
Teraz to mnie zalało, poza tym nic. Koło południa bolał mnie brzuch lekko, ale chyba bardziej ze stresu. No i dzisiaj leżę... i tak będę leżeć do poniedziałku :/ wizyta o 10:30, miała być pierwsza wizyta w tej ciąży.

O której się wybierasz do lekarza w poniedziałek?

mnie brzuch caly czas kreci, i caly czas krwawie ale czysta krwia. jak leze to sie zatrzymuje ale jak ide do toalety to wszystko splywa. nie zostaje mi nic innego jak czekanie. mam sie zglosic do szpitala w poniedzialek, musze tez z rana zadzwonic do mojego lekarza i moze do niego tez podjade.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Naprawdę! !??!! [emoji23] hahaha uśmiałam się :D śmieszne te zabobony czasem :)

Ale wiecie mnie odrzuca totalnie od słodkiego jadlabym wszystko co jest słone :)

Jak się czujecie ? Ja bym chciała juz 03.02 wtedy mam druga wizytę i chce zobaczyć serduszko !
Ale byłoby fajnie mieć taki sprzęt do usg w domu [emoji23]

Taaa i siedziałabyś ciagle z głowicą miedzy nogami [emoji6]
Ja miałam iść pierwszego ale chyba pójdę we wtorek żeby zobaczyć czy jest zarodek czy jest serduszko i dalej spokojnie czekać
Ostatnio dużo stresu mam, źle się psychicznie czuję, jakaś przygnębiona jestem, chodzę popłakuję No koszmar [emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Taaa i siedziałabyś ciagle z głowicą miedzy nogami [emoji6]
Ja miałam iść pierwszego ale chyba pójdę we wtorek żeby zobaczyć czy jest zarodek czy jest serduszko i dalej spokojnie czekać
Ostatnio dużo stresu mam, źle się psychicznie czuję, jakaś przygnębiona jestem, chodzę popłakuję No koszmar [emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
Ja mam dwie wizyty jedna na nfz 30.01 i jedną do mojego lekarza prowadzącego 03.02 idź we wtorek jak możesz :)
 
Ja mam druga wizyte na 31.01 to wtedy sie dowiem czy nadal blizniaki czy jedno zostalo. Lekarka powiedziala ze poki nie ma serduszka to jeden moze sie wchlonac wiec dowiem sie na wizycie co i jak
 
reklama
Do góry