reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Haha :D
Ja ostatnio pysznego hot doga na stacji benzynowej zjadłam :p
Ejjjj... Ale mi teraz narobilyscie smaka na fastfoody:( nie lubię was: p nie mam jak pojechać do Mc ale u nas KFC dowozi do domu:p od początku ciąży udało mi się uniknąć fastfoodow ale teraz mnie chyba poskręca jak nie zjem:p

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam.
Przepraszam za brak odpowiedzi ale internet mi swiruje i dzieciaki obaj choruja. Nie spią w nocy (a raczej co chwile sie budza z kaszlem ).

ZOOska dobrze ze wszystko sie wyjasnilo u mnie w szpitalu na patologi wg ordynatora kazda dziewczyna miala skrocona szyjke macicy i przepuszczala na palec( co oczywiscie mijało sie z prawda)

Leeleeth bardzo sie ciesze z udanej wizyty. :)

Luna ja jeszcze wymiotow nie zaliczyczyłam ale u mnie mdłości zaczynaja sie po 16. Spie w pozycji pollezacej i co kilka godzin budze sie i zjadam paluszki i pije zimna wode mineralna. Strasznie boje sie wymiotowac.

DorciaMamaOlka Bardzo trzymam za ciebie kciuki.

Nessi jak w poprzedniej ciazy tez bylam chora pomogl *spam* i syrop z cebuli i apap w ostatecznosci.

CzarnaMadzia Tez `uwielbiam facetow w mundurach. Moj maz pracuje jako rycerz w zbroi płytowej ale po pracy chodzi w mundurze. Studiowal militarystke itp. Jak moj starszy syn skonczyl poltoraroku pojechalismy na dwa miesiace pracowac na zamku a raczej na baszcie w czchowie. Cale dwa miesiące w strojach historycznych. Mniej wiecej wyglądało to tak
 

Załączniki

  • 3693_496329500397189_159479208_n.jpg
    3693_496329500397189_159479208_n.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 81
  • 376782_496334220396717_2106480645_n.jpg
    376782_496334220396717_2106480645_n.jpg
    154,2 KB · Wyświetleń: 82
  • 523533_496329370397202_66000644_n.jpg
    523533_496329370397202_66000644_n.jpg
    179,7 KB · Wyświetleń: 82
Ja odwrotnie, na warzywa ! Mam romanse z zieleninką :p surowa marchew, gotowana ...bez różnicy, papryki, pieczarki, pachnąca pietruszka ohh..... yummy....nawet się oliwki złapały na zagrychę.

O matko! Nic nie mów, ja cały czas p sałatkach myśle, z avocado i ziarnami, normalnie ślinka od razu leci [emoji23]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Leeleeth Zooska gratuluje fasolek z serduszkami :)
Dorcia trzymam kciukasy za wizytę
Co do objawów to u mnie wszystko się uspokoiło tylko strasznie drażnią mnie wszelkie zapachy.
Dziś zaczynam 10 tydzień także mój zarodek od dziś jest oficjalnie plodem i razem z chłopakiem jedziemy to uczcić do Maca wkoncu bo mam chetke od tygodnia na cheeseburgera:D
 
Kochane powiem wam jedni. Jesli chodzi o usg pod tym wzgledem w UK pomysleli dobrze. Jest jeden termin 12tydz ciazy wczesniej CIE nie przyjma chyba ze prywatnie. Pomiedzy 8 a 10t jest spotkania z polozna ktora prowadzi ciaze ( nie lekarz) wtedy tez jest zakladana karta ciazy I poraz pierwszy mozna posluchac bicia serduszka za pomoca urzadzenia ktore jest przykladane do brzucha mamy. Jesli polozna (midwife) nie moze znalezc serca to dopiero wtedy moze byc zalecone szybsze usg ale zazwyczaj jesli do 12t NIC sie zlego nie dzieje to czekaja. W 12t SA tez robione badania prenatalne na ktore trzeba wyrazic zgode na pismie.
Ja mieszkam w NL tutaj jest prawie tak samo pierwsze usg poszłam prywatnie bo nie wytrzymałam a dzisiaj miałam na "skierowanie" 7t5d następne usg prenatalne ja się umówiłam na najpóźniejszy termin w 12t bo za jednym zamachem krew i usg zrobię
 
reklama
Do góry