reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej sluchajcie 8lutego mam usgto bedzie 8tydz 1dz czy 9 w sumie to czy moj juz moze wwjsc na usg ze mna ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
To zależy od lekarza czy pozwala, ale ja byłam juz raz z mężem, a raz z mężem i córką :-)
 
Jagus u mnie nic się nie dzieje złego. Tyle tylko że objawy ciąży mam słabsze teraz. Dlatego staram się być dobrej myśli, ale i tak mam w sobie taki niepokój.
 
Paulaq, w koncu jakies lepsze wiesci :) :*

A jesli chodzi o rozstepy, to hmm... niby sie mowi, ze to tylko od predyspozycji genetycznych zalezey i jesli maja wyjsc, to wyjda. Ja przed pierwsza ciaza bylam 100% przekonana, ze skoncze z masa rozstepow, moja mama i babcia obie mialy duzo po ciazy, mi wyszly na pupie jak zaczelam szybko rosnac. Takze nie mialam watpliwosci. I tak sie smarowalam solidnie zeby zminimalizowac straty, o dziwno skora po dwoch ciazach dalej gladka, nawet sie za bardzo nie rozciagnela :)
Wiec nie wiem, moze jednak udalo mi sie oszukac przeznaczenie tymi kremami :p Albo oddziedziczylam skore po tacie :rolleyes2:
 
EvEva dzięki

Paulaq super

Gieer dobry tekst twojego dziecka moja czasem mówi takie jest życie mamo

Samina zobaczysz spokojnie

Manka dla mnie też zima ciężka

Mnie łapie infekcja katar pokasluje i czuje że temperatura nadciąga [emoji33]





Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ćwiczyć ...
Dłuższych tzn. jakich ?
4 literowe dzielimy najpierw na sylaby ..
doooooom,kooooot, przeciągasz ?

Podział na sylaby ma opanowany. Sama ładnie dzieli na sylaby i jak ja dziele na sylaby to tez rozumie. Ale np jak głoskami wymawiam lalka to juz nie, jak powiem sylabami to jarzy. Czasami mam wrażenie ze nie ogarnia łączenia liter tj. ze "n-o" to jest "no".


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitti , Wonderful, Kola - strasznie mi przykro !!! :(:(:(:(:( <br /><br /><br />
f2w3rjjgibqsdkeo.png


Ekumi minki ci się źle ustawily. Wyszły uśmiechnięte
 
reklama
Agunia raczej nie, chociaż co lekarz to inna praktyka

Becia a pięciolatek to już powinien to umieć?

Samina też jeszcze nie miałam usg a dzisiaj już 8 +1, 6.02 mam usg, odbiorę też wyniki i wizytę mam, więc sądny dzień, musimy się uzbroić w cierpliwość

Marcia dobrze, że już masz rozmowę z szefową za sobą
 
Ostatnia edycja:
Do góry