reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam wszystkie wrześnióweczki :)
Jak u Was ? Mnie mdłości i wymioty już powoli odpuszczają, chociaż wolałam jak były. Wiedziałam, że coś się dzieje :p Brzuszka jeszcze nie widać...
 
Witam wszystkie wrześnióweczki :)
Jak u Was ? Mnie mdłości i wymioty już powoli odpuszczają, chociaż wolałam jak były. Wiedziałam, że coś się dzieje :p Brzuszka jeszcze nie widać...
Ja mdłości jako takich w ogóle nie mam.. ale mogłabym spać cały czas.. czuję się jakbym robiła w kamieniolomach.. lekarz mówił, że to normalne, żeby słuchać organizmu, czego potrzebuje.. do tego brak apetytu.. Ale w piątek usłyszeliśmy 1 raz bicie serduszka naszego 1-centymetrowego szczęścia i wszystko przestało być ważne.. teraz najchętniej kupowalabym już wszystko dla maluszka ☺️
A i najbardziej dokucza mi ból piersi..
 
Witajcie
Chciałabym dołączyć do Was. Jestem juz po pierwszym USG. Bylo widac i słychać piękne serduszko . W sobotę musiałam jechać do szpitala, ponieważ pokazało się delikatne plamienie. Na cale szczescie okazało sie ze wszystko jest ok To moja pierwsza ciąża i napewno przyda mi sie Wasze wsparcie. Moja kolejna wizyta 3.03 juz nie moge sie doczekac. Teraz musze zrobić przed wizyta wszystkie badania. Nie moge sie doczekac
 
Dziewczyny my nie korzystamy już z tego wątku... Jeśli naprawdę chcecie dołączyć to priv do Nessi

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Witam :)
Jestem już wrześniowka 2015 a teraz będę wrześniowka 2017 :) chciałabym do Was dołączyć tylko nie rozumiem jakie tu panują zasady :) właśnie zauważyłam post wyżej i nic z tego nie rozumiem ;)
 
reklama
Do góry