reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie ponownie, niestety mogę się "wykreślić" z listy wrześniowych mam.. mój Aniołek umarł w 7tc :( Tego bólu nie da się opisać...
 
reklama
Madeline przykro mi[emoji20]tule mocno
Tez starcialam poprzednia ciaze w 10tyg
Zapraszam na watek ciaza po poronieniu ,mi dziewczyny tam bardzo pomogly


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie ponownie, niestety mogę się "wykreślić" z listy wrześniowych mam.. mój Aniołek umarł w 7tc :( Tego bólu nie da się opisać...
Bardzo mi przykro ;((((

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Hej wszystkim :) postanowilam do Was dolaczyc, troche Was podgladalam od czasu do czasu i stwerdzilam ze dobrze miec takie wsparcie i pomoc doswiadczonych kolezanek :) A wiec nazywam sie Marta, mieszkam z chlopakiem od 7 lat w UK, mam 27lat i jest to moja pierwsza ciaza, 12 tydzien, termin na 13 wrzesnia. Jestesmy po 1 skanie ale nasz lobuz nie dal sie zbadac niestety i kolejny skan 27 kwietnia :) pozdrawiam
 
Witaj Marta. My tu już nie piszemy bo mamy swój wątek zamknięty. Jak chcesz dołączyć to napisz do Nessi. Trzeba zazwyczaj poczekać kilka dni na dostęp ale uwierz mi warto [emoji5] pozdrawiam
 
reklama
Do góry