reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Na początku były plamienia, ale najprawdopodobniej pierwsze to implantacja, a dwa kolejne związane z zaparciami.
Już od 4 tygodni twardnieje mi brzuch na szczęście sporadycznie ( w poprzedniej ciąży przyjmowałam fenoterol).

Dodatkowo choruje na Hashimoto i od początku biorę acard i duphaston, który kończę odstawiać.

Mam nadzieję, że już nic więcej nie będzie się dziać.

Za to mój synuś to straszny wiercioch i już od 4 tygodniu czuję ruchy. Teraz już bardzo wyraźne i systematyczne:)
 
Na początku były plamienia, ale najprawdopodobniej pierwsze to implantacja, a dwa kolejne związane z zaparciami.
Już od 4 tygodni twardnieje mi brzuch na szczęście sporadycznie ( w poprzedniej ciąży przyjmowałam fenoterol).

Dodatkowo choruje na Hashimoto i od początku biorę acard i duphaston, który kończę odstawiać.

Mam nadzieję, że już nic więcej nie będzie się dziać.

Za to mój synuś to straszny wiercioch i już od 4 tygodniu czuję ruchy. Teraz już bardzo wyraźne i systematyczne:)

Gratuluje syneczka [emoji7]
Bardzo szybko te ruchy poczułaś.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
11.09 z om i 10.09 z USG. Uwielbiam kopniaczki. Czuję tak wcześnie zapewne dlatego, że to kolejna ciąża. Z córcia dopiero na tym etapie czułam pierwsze ruchy.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No pewnie dlatego. Ja maluszka rzadko jeszcze czuje. A pierwsze dziecko to chłopiec czy dziewczynka? Jak się czujesz ogólnie?
Mam już córeczkę.

Ciążę znoszę ciężko, ale nie narzekam zawsze mogłoby być gorzej[emoji4]Od początku ciągłe mdłości, które rano jeszcze są. Dodatkowo zdarzały się wymioty, bóle podbrzusza i niestety w I trymestrze bóle głowy. A teraz twardnieje brzuszka.
A Ty jak znosiłaś początki?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry