reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny życzę Wam zdrowych, pogodnych, pełnych miłości i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych a także spokojnego donoszenia ciąży do terminu i szybkiego porodu [emoji16]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny życzę Wam zdrowych, pogodnych, pełnych miłości i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych a także spokojnego donoszenia ciąży do terminu i szybkiego porodu [emoji16]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Wzajemnie [emoji3] ja nie mogłam nic jeść bo zaraz uczucie jakbym kamieni się najadla i do tego totalny brak energii cały czas. Dodatkowo ja miesożerca i czekoladoholik nie mogłam patrzeć na mięso i na slodkie, ale to nawet dobrze bo nie przytyłam dużo dzięki temu [emoji1] Ogólnie nie było źle tylko zaskoczyło mnie że np. tak szybko się męczę i biodra tak szybko zaczną boleć. Ale ważne że bez plamienia i z maluchem ok.
Połówkowe usg kiedy masz? To będziesz miała parkę [emoji4]
 
Połówkowe 25.04 ale już był synuś ostatnio ogladany i wszystko było ok.
Córcia bardzo chciała siostrę ale teraz twierdzi, że brat też może być [emoji23]

A ile przytyłas? Ja w poprzedniej ciąży aż 18 kg, mam nadzieję, że teraz nie będzie tak źle bo dopiero 2,5 kg

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Połówkowe 25.04 ale już był synuś ostatnio ogladany i wszystko było ok.
Córcia bardzo chciała siostrę ale teraz twierdzi, że brat też może być [emoji23]

A ile przytyłas? Ja w poprzedniej ciąży aż 18 kg, mam nadzieję, że teraz nie będzie tak źle bo dopiero 2,5 kg

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
3-4 kg więc nie jest źle [emoji1]
@Elianna witaj [emoji6] to już z każdym dniem bliżej niż dalej do porodu [emoji4]
 
Połówkowe 25.04 ale już był synuś ostatnio ogladany i wszystko było ok.
Córcia bardzo chciała siostrę ale teraz twierdzi, że brat też może być [emoji23]

A ile przytyłas? Ja w poprzedniej ciąży aż 18 kg, mam nadzieję, że teraz nie będzie tak źle bo dopiero 2,5 kg

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przytyłam 22,5 kg, urodziłam w 37 tc. Nie chce myśleć co by było, gdybym dotrwala do 40 ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No witaj,

Mam nadzieje, że masz ochotę do nas pisać bo ostatnio tutaj dość cicho jest [emoji6]
Ja mam termin na 11 września.
Napisz coś o sobie, to Twoje pierwsze dziecko?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


nie, mam już córkę. ma 14 miesięcy. ta ciąża w pełni planowana no i troszeczkę mamy z nią pod górkę. Najpierw krwawienia w 8 tc, potem cholerny test pappa zburzył całą radość z ciązy. zrezygnowaliśmy z amniopunkcji i czekamy co nam los przyniesie. usg jak najbardziej ok. niedawno dowiedziałam się że będziemy mieć synka. teraz czekamy na połowkowe na 25 kwietnia.
 
Rosayeryha a co Ci wyszło na teście Pappa? Mi na USG genetycznym lekarz wyliczył ryzyko-ZD 1:40, Pappa 1:70. Podobno sam test jest bardzo niewiarygodny. My zdecydowaliśmy się na amnio i już wiemy, że nasz synek jest zdrowy - czego i Tobie życzę
 
reklama
Hej dziewczyny mam na sprzedaż wozek po mojej córce. Był używany tylko pół roku i to rzadko stan idealny. Kolor szaro-pomarańczowy. Zainteresowane kobietki proszę o kontakt telefoniczny lub smsowy po nr 731-972-322. Pozdrawiam .

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry