reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
20170428_163621.jpg
przedstawiam Wam moje Słoneczko[emoji7]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170428_163621.jpg
    20170428_163621.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 624
reklama
Millo gratulacje. 2,5 cm szczęścia z bijacym serduszkiem [emoji4] zobaczysz że nawet nie będziesz wiedziała kiedy minie ten czas i zaraz będziesz na podobnym etapie jak my teraz [emoji3] spokojnej ciąży kochana!

34bwrjjgty4muc3m.png
 
Czesc, jestem nowa. Mam na imie Justyna i termin na 26 wrzesnia 2017 [emoji4]. W okolicy nie mam znajomych mam, a fajnie byloby miec kontakt z kims kto jest w podobnej sytuacji [emoji6] Dlatego postanowilam sie odezwac [emoji5]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc, jestem nowa. Mam na imie Justyna i termin na 26 wrzesnia 2017 [emoji4]. W okolicy nie mam znajomych mam, a fajnie byloby miec kontakt z kims kto jest w podobnej sytuacji [emoji6] Dlatego postanowilam sie odezwac [emoji5]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć Justyna [emoji5] a jak się czujesz? Wiesz już czy chłopiec czy dziewczynka?
 
reklama
Hej dobrze sie czuje ogolnie tylko troche uciska mnie na dole brzucha z prawej strony ( ale to chyba normalne). U mnie druga dziewczynka a u was?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie piąty chłopczyk [emoji23][emoji7]
Wpadłaś już w wir przygotowywania wyprawki dla Maleństwa?
Ja w sumie nie wiele mam zamiar kupić. Większość mam po starszych chłopaczkach [emoji5][emoji6]
Tylko pokój odmalujemy i kupimy łóżeczko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry