reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny ;)
Bardzo żałuję,ze dopiero teraz trafiłam na to forum..
Ale teraz już będę mieć dużo czasu, więc mam nadzieje nadrobić zaległości i przeczytać te prawie 1000 stron postów ;)
U mnie obecnie 28tc i czekamy na córeczkę :)

P.S. Czy jest tu jakaś przyszła mama z Łodzi i chodzi do lekarza w ramach KOC do SALVE?
Bardzo chętnie wymieniłabym się "doświadczeniami" :)

Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki :)
Hej :)
Jak sie czujesz?
Twoja pierwsza ciąża? ;)

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
Jak sie czujesz?
Twoja pierwsza ciąża? ;)

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, pierwsza ciąża :)
Na tą chwilę czuje się bardzo dobrze.
I trymestr prawie cały przespałam ; w II dokuczały mi w nocy bóle bioder - ale moja Pani doktor tylko stwierdziła, że taka moja uroda i że widocznie muszę się trochę "rozejść"; a teraz na początku III póki co sporo energii i brak dolegliwości, zobaczymy jak będzie później..;)
 
Tak, pierwsza ciąża :)
Na tą chwilę czuje się bardzo dobrze.
I trymestr prawie cały przespałam ; w II dokuczały mi w nocy bóle bioder - ale moja Pani doktor tylko stwierdziła, że taka moja uroda i że widocznie muszę się trochę "rozejść"; a teraz na początku III póki co sporo energii i brak dolegliwości, zobaczymy jak będzie później..;)
Cześć [emoji5] to teraz możesz korzystać z dobrego samopoczucia i szykować wyprawkę na całego [emoji5]
 
@TolA89 gratuluje córeczki [emoji7]
Masz już wybrane imię?
U mnie bóle bioder właśnie sie zaczynają i czasem nie mogę chodzić szczególnie wieczorami albo z rana. Mam nadzieje, ze wkrótce przejdzie [emoji6]
A jak z wyprawka stoisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@leeleeth dziękuje :)
Co do imienia są dwie propozycje: Ada albo Nina, ale decyzji nadal brak.. śmieje się do męża, że może jak ją zobaczymy to będziemy dopiero wiedzieć które imię do niej bardziej pasuje ;)
U mnie z tymi biodrami najgorzej było nad ranem, wtedy najbardziej bolało i jedyną ulgę czułam leżąc na plecach z twardą poduszką pod udami.
Co do wyprawki to dopiero zaczynamy.. I zaczynam się stresować, bo to niby 3 miesiące jeszcze ale pewnie zleci szybko.
Mamy wózek - bo akurat znajomi sprzedawali, a że nam się podobał i był mało używany to się długo nie zastanawialiśmy nad odkupieniem, i jeszcze łóżeczko - rodzinne, już czwórka dzieciaków się w nim wychowała a ono nadal wygląda jak nowe :)
Może polecicie gdzie najlepiej kupować ubranka? Słyszałam, że F&F w Tesco są całkiem dobrej jakości.
A może jakieś sprawdzone internetowe sklepy?
 
Witaj Tola. Ja co prawda już nie z Łodzi ale jeszcze niedawno tam mieszkałam. Do kogo chodzisz do Salve? Zadowolona jesteś z opieki? Zamierzasz tam rodzic?? To moja trzecia ciąża, poprzednie rodzilam w Madurowiczu a teraz się zastanawiam gdzie.

34bwrjjgty4muc3m.png
 
Cześć dziewczyny ;)
Bardzo żałuję,ze dopiero teraz trafiłam na to forum..
Ale teraz już będę mieć dużo czasu, więc mam nadzieje nadrobić zaległości i przeczytać te prawie 1000 stron postów ;)
U mnie obecnie 28tc i czekamy na córeczkę :)

P.S. Czy jest tu jakaś przyszła mama z Łodzi i chodzi do lekarza w ramach KOC do SALVE?
Bardzo chętnie wymieniłabym się "doświadczeniami" :)

Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki :)
Hej.ja jestem z lodzi ale chodze do medeoru na ciesielskiej I tam chce ridzic:) slyszalam duzo pozytywnych opinii :) gratuluje coreczki :)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
@marcia331 chodze do dr Krzewińskiej. W ramach tego programu KOC na NFZ za dużego wyboru nie było niestety. Na początku miałam bardzo mieszane uczucia i dlatego tez chodziłam dodatkowo prywatnie. Z czasem jednak zaprzestałam prywatnych wizyt, a i Pani dr jakby "milsza" się zrobiła ;)Wszystkie badania zleca, USG też, a i przychodnia sama w sobie jest całkiem przyjemna i nigdy nie miałam tam żadnego problemu z terminem wizyt, badaniami czy wynikami.
Na tą chwilę zamierzam tam rodzić, choć też ostatnio słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o medeorze (@agunia2301) i trochę zaczęłam się zastanawiać :)
 
Późno tu trafiłam jednak idealnie sie składa, bo od poniedziałku zaczynam urlop i wreszcie troche czasu dla siebie :) juz zmęczona pracą i lataniem teraz leżeć i sie objadać bede ;)
Jak sie czujecie? Dużo kg do przodu? Możecie spać w nocy?
 
reklama
Późno tu trafiłam jednak idealnie sie składa, bo od poniedziałku zaczynam urlop i wreszcie troche czasu dla siebie :) juz zmęczona pracą i lataniem teraz leżeć i sie objadać bede ;)
Jak sie czujecie? Dużo kg do przodu? Możecie spać w nocy?

Cześć,
Samopoczucie super. 10kg do przodu [emoji33]
Trochę problemów ze skurczami ale jestem dobrej myśli.
W nocy spać mogę ale budzę sie bardzo wcześnie, i potem już spać nie mogę [emoji35]moje dzieciaki korzystają bo z rana przychodzą a mama już na nogach [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry