reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja rownież 10 kg do przodu Ale nie widać, ze aż tyle...a moze to ja sie łudzę Ja nie mogę przespać dłużej niz 6 h ciągiem, jak kładę sie o 21 to o 3 rano oczy jak 5 złotych Moje chłopaki to śpiochy i w dzien wolny do 10-11 mam spokoj Dobrze ze zaraz wakacje ☺️
 
Ja rownież 10 kg do przodu Ale nie widać, ze aż tyle...a moze to ja sie łudzę Ja nie mogę przespać dłużej niz 6 h ciągiem, jak kładę sie o 21 to o 3 rano oczy jak 5 złotych Moje chłopaki to śpiochy i w dzien wolny do 10-11 mam spokoj Dobrze ze zaraz wakacje [emoji5]

Dokładnie mam to samo [emoji6] 3-4 rano i na nogach, dobrze, że moje maluchy lubią wcześnie wstawać to mam zajęcie [emoji6]
Dzieciak od rana poustawiałam mebelki, przeniosłam cześć rzeczy Maluszka, i cieszyłam oczy gotowym łóżeczkiem [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc @kawuleczka :)
U mnie dzisiaj początek 29 tc i +8 kg na wadze.
A ze spaniem to różnie.. jak się położę o północy to i do 8 potrafię pospać, ale jak mi się przyśnie wcześniej na kanapie już koło 21 - co mi się często zdarza , to godzina 4:30 i jestem wyspana :D
 
Czesc @kawuleczka :)
U mnie dzisiaj początek 29 tc i +8 kg na wadze.
A ze spaniem to różnie.. jak się położę o północy to i do 8 potrafię pospać, ale jak mi się przyśnie wcześniej na kanapie już koło 21 - co mi się często zdarza , to godzina 4:30 i jestem wyspana :D

To mamy identycznie :) mimo wszystko uwielbiam ten stan Naprawdę cudownie być w ciąży ❤️ <3
 
U mnie mega problemy z zaśnieciem do 24 sie wierce w łóżku a potem jak zasne to rano chodze jak zombi
Ogólnie to jeszcze męczy mnie rwa kulszowa i boli zarówno tyłek jak o udo lewa strona

Wagowo 3 kg +

Dawno tu nie zagladalam :-)
 
reklama
@marcia331 chodze do dr Krzewińskiej. W ramach tego programu KOC na NFZ za dużego wyboru nie było niestety. Na początku miałam bardzo mieszane uczucia i dlatego tez chodziłam dodatkowo prywatnie. Z czasem jednak zaprzestałam prywatnych wizyt, a i Pani dr jakby "milsza" się zrobiła ;)Wszystkie badania zleca, USG też, a i przychodnia sama w sobie jest całkiem przyjemna i nigdy nie miałam tam żadnego problemu z terminem wizyt, badaniami czy wynikami.
Na tą chwilę zamierzam tam rodzić, choć też ostatnio słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o medeorze (@agunia2301) i trochę zaczęłam się zastanawiać :)
Ja bylam w pierwszej ciazy chodzilam fo niej I jak sie na mnie wydarla ze zamiast sie przebierac robie siku to przestalam tam chodzic.

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Do góry