reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny a skąd jesteście? Nasze terminy coraz bliżej. Mój mały ostatnio troszkę się spieszył bo szyjką w 28 tc skróciła się do 25 mm, później trochę wydłużyła, a dwa tygodnie temu była miękka ale miała 28 mm. Mam nadzieję, że synuś wytrzyma jeszcze 4 tygodnie

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom



Gdynia. A TY skad jestes ?
Tez zacela mi sie skracac lekarz kazal wiecej odpoczywac. wzielam to sobie do serca i jest lepiej :) ( chyba) niedlugo ide do lekarza
 
reklama
Okolice Łodzi. Mi lekarz kazał normalnie funkcjonować. Także robię wszystko jak wcześniej a szyjką się raz wydłuża, raz skraca [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mialalm bole brzucha, ale pare dni sobie zrobilam takie lajtowe i ogolnie lepiej sie czuje. ;)
masz kupiony juz wozek? jesli tak jaki ?
 
Wózek mam po córci, także nie kupowałam. Ale nie pamiętam firmy, jeszcze na strychu stoi[emoji6]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze. Kobieta na przeważnie dobra intuicję i wie co dobre dla jej dziecka. Wszystkiego się nauczysz [emoji6]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi teoretycznie wyszła krzywa ok. Ale mam glukometr w domu i zdarzyło mi się, że po śniadaniu miałam cukier 130, a na po batonie i śliwkach mam 103. Mój ginekolog twierdzi, że norma u kobiet bez cukrzycy jest do 140 ale chyba zacznę sobie kontrolować. Po obiedzie dziś 88. A Ty masz cukrzycę? Jakie masz wynik?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MamaDoris ja mam cukrzycę ciążowa

@Jouliettka Twoje wyniki są ok :) normą godzinę po jedzeniu to 140 , a 88 to nawet mało po obiedzie

hchylhb820bsn4sa.png
 
Do góry