reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

• Tak

Głosów: 22 50,0%
  • Nie

Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

Głosów: 7 15,9%

• Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama

domred

Zaciekawiona BB
Termin był na 2.10 ale urodziłam 30.09. Waga 2950g i 52cm a obecne już 5250g i 63cm. Karmimy się niestety mieszanie. Była sama pierś ale lekarz kazał dokarmiać ze względu na niskie przyrosty a ja głupia mu uwierzyłam chociaż waga tak samo przyrastała jak i teraz. Walczymy o KP raz jest lepiej raz jest gorzej ale jednak ten cyc jeszcze jest przynajmniej w nocy i po drzemkach w ciągu dnia.

samina86

Fanka BB :)
Termin był na 2.10 ale urodziłam 30.09. Waga 2950g i 52cm a obecne już 5250g i 63cm. Karmimy się niestety mieszanie. Była sama pierś ale lekarz kazał dokarmiać ze względu na niskie przyrosty a ja głupia mu uwierzyłam chociaż waga tak samo przyrastała jak i teraz. Walczymy o KP raz jest lepiej raz jest gorzej ale jednak ten cyc jeszcze jest przynajmniej w nocy i po drzemkach w ciągu dnia.
Fajnie, że walczysz o kp. Ale pamiętaj nic na siłę [emoji5] i tak długo już udało ci się utrzymać laktację [emoji106]my juz od 3 mies mm [emoji53] trudno się mówi.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

luna2424

Miasto
Olsztyn
ciężko to nazwać laktacją jak i tak po karmieniu dzidzia zjada 120ml mm :(
Ty się nie martw... ciesz się że żyjesz... Antek jest na cycku i je co 1.5h ....
Marzę o mm ale ma skazę a pediatra nie chce mi dać recepty na mlesio. Do końca marca i mm.. żeby skały srały... [emoji1]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

domred

Zaciekawiona BB
moja na początku też była po 1,5h... narzekałam a teraz chciałabym, żeby chociaż 10min wytrzymała. Rano po przebudzeniu je dopóki nie zachce jej się przeciągać. Jak już się poprzeciąga to nie ma szans jej przystawić. No i broń boże nie mogę na nią spojrzeć bo jak zauważy to się uśmiecha i cycek jej wypada i już po karmieniu ;)

samina86

Fajnie, że walczysz o kp. Ale pamiętaj nic na siłę [emoji5] i tak długo już udało ci się utrzymać laktację [emoji106]my juz od 3 mies mm [emoji53] trudno się mówi.

Może jeszcze uda ci się rozkręcić bardziej. Ale znam ten ból. Bo właśnie z tego samego powodu ostatecznie zrezygnowałam z kp. A lunie chyba chodziło o to, że maluch je co 1.5 godz ,a nie że je przez 1.5 godz. [emoji6] a jakim mm karmisz?
ciężko to nazwać laktacją jak i tak po karmieniu dzidzia zjada 120ml mm :(

reklama

domred

Zaciekawiona BB
aa możliwe, że nie doczytałam. No z mm jest taki plus, że każdy może nakarmić więc spokojnie mogę wybrać się do sklepu bez panikowania, że zagłodzę dziecko. Karmię bebilonem. Na początku na wszelki wypadek kupiliśmy w tych małych buteleczkach i tak już zostało.

Do góry