reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Witam z pracy. Tak jak myślałam dzisiaj była jakaś masakra i do tej pory cały czas coś. Dopiero teraz mam chwilę żeby usiąść i coś spokojnie zjeść i poczytać forum. Oby do rana był już spokój bo inaczej padnę. Chociaż i tak dziwię się że mam jeszcze siłę i nawet nieźle funkcjonuję. Gdyby nie to że jestem ponad tydzień po teminie @ której nie mam i że miałam test pozytywny to bym nie wiedziała że w ciąży jestem. Ale gie_er mnie pocieszyłaś dzisiaj swoim wpisem że u Ciebie też bez objawów a dzisiaj na wizycie wszystko w porządku. Ja chyba jednak skorzystam z okazji że jestem w pracy i rano pójdę szybko do laboratorium zrobić betę. Może się trochę uspokoję.

Millo strasznie mi przykro :-( aż nie wiem co powiedzieć. Wiem że teraz żadne słowa nie pomogą. Czekamy na wiadomości po wizycie u lekarza. Musisz być dzielna!

Witam też nowe mamusie :-)

A tym które widziały dzisiaj swoje maleństwa gratuluje!!! Zaraz zajrzę na wątek wizyt to pooglądam te wasze cuda.

My naszym chłopakom coś wspominamy że będzie dzidzia, ale jeszcze jakoś tak nieoficjalnie. Jak już będę po usg to im pokaże zdjęcie i wszystko wyjaśnię. Najbardziej to chodzi mi o to żeby wiedzieli że ich dźwigać nie mogę (głównie młodszego) no i że muszą uważać na mój brzuszek bo tam teraz dzidzia się rozwija (a oni w zabawie i wygłupach często się na mnie rzucają lub włażą na mnie). Oj przy dwójce maluchów jest co robić. Chociaż moje chłopaki są już teraz na tyle fajni że coraz częściej zajmują się wspólną zabawą. W ogóle są ze sobą bardzo zżyci i jak patrzę na ich więź to mi zawsze tak milutko w sercu. Mam nadzieję że kolejne rodzeństwo też zaakceptują chociaż będzie już trochę większa różnica wieku.

Co do witamin to ja biorę Femibion natal 1, bo akurat to mieli w aptece. Ale w poprzednich ciążach chyba falvit mama brałam bo wychodził rozsądnie cenowo. No i magnez łykam bo nawet bez ciąży czułam że mam niedobory, ale nigdy o nim nie pamiętałam. A teraz przynajmniej się pilnuje i biorę regularnie.
 
reklama
Ooo widzisz tylko Ty widze masz juz 6tydz i 1 dzien :)ja nie licze do staran tego cyklu po zabiegu bo zielone swiatelko bylo po pierwszej miesiaczce:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostalam zgode dopiero po 2 miesiaczce, a 3 juz nie dostalam. Ale i tak staralam sie caly czas. To, ktory masz teraz tydzien?

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
Karocia - Cudowne info. :)

Ja już albo dopiero w domu po pracy, niestety pełen zegar nie ma mnie w domu. :( Ale nie poddaje się i walczę. :) Modle się nieraz o cierpliwość do dzieciaków, i mi lepiej, bo bywa ciężko. :)
 
Wrocilam wlasnie od ginekologa.Potwierdzil ze jestem w trakcie poronienia.. powiedzial ze na tym etapie moge czekac i sprawdzac czy sie naturalnie oczyszcze albo isc do szpitala.Bede czekac a w piatek do ginekologa

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie kiedy mowic dzieciom??? Moj 5 latek (chlopiec) strasznie sie domaga rodzenstwa (koniecznie dwoch siostr) ale boje sie jeszcze mu powiedziec ... kiedy jest najlepszy moment? chyba go nigdy nie ma ... jakie macie doswiadczenie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
moi wiedzą od poczatku prawie. Przez moją nieroztropnośc- zostawiłam na wierzchu test ciazowy ,Starsza corka wyedukowana wiedziała co to :)
 
Nataszka oczywiście że się kłócą, czasem biją. Ale szybko im przechodzi. Zaraz się przepraszają i przytulają. Ale też coraz więcej mają wspólnych zabaw. Chodzą do dwóch różnych przedszkoli bo młodszy się nie dostał jeszcze do państwowego a szkoda mi było go w domu następny rok trzymać z teściową więc go puściłam do prywatnego. To jak się spotkają potem po przedszkolach to są stęsknieni :-) tak właśnie od kilku miesięcy się fajni zrobili że nawet mogę coś w domu ogarnąć czy chwilę odpocząć. I chyba to był ten impuls do tego żeby się postarać o kolejne. Bo jeszcze parę miesięcy temu nie byłam gotowa. A teraz myślę że nie będzie źle. Na pewno będą mi dużo pomagać. Starszy jest bardzo rozsądny i pomocny. A młodszy to typowy przytulas. Może być trochę zazdrosny bo on to taki synyś mamusi, który uwielbia się do mnie przytulać i prawić mi komplementy tylko po to żebym mu pozwoliła ze sobą spać. No ale myślę że swoją miłość także przeleje na młodsze rodzeństwo.


Millo tak strasznie mi przykro :-( wypłacz się, wyżal komu potrzebujesz a potem wracaj do sił!!! Jeszcze będziesz się cieszyć swoim maleństwem a aniołek będzie nad Wami czuwał!
 
Wrocilam wlasnie od ginekologa.Potwierdzil ze jestem w trakcie poronienia.. powiedzial ze na tym etapie moge czekac i sprawdzac czy sie naturalnie oczyszcze albo isc do szpitala.Bede czekac a w piatek do ginekologa

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Milo - ja tez czekałam - wolalam byc wtedy sama, w swoim domu i łóżku. Pamietaj tylko , kiedy bedzie juz po wszystkim idz na usg na kontrole czy wszystko jest ok.. przytulam!
 
reklama
witam Panie, mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć :)
kilka słów o mnie... aktualnie jestem w 5/6 tygodniu ciąży. Byłam już u lekarza i tydzień temu był już widoczny pęcherzyk. Cieszę się z tej wiadomości.
to moja druga ciąża.. pierwsza źle się skończyła, w 21/22 tc urodziłam i niestety synek nie przeżył i było to ok 3,5 miesiąca temu.. więc zrozumcie mnie, że mam duże obawy z związku z obecną ciążą. niby dorze się czuję, mam niewielkie mdłości i mam bóle podbrzusza, dlatego jak najwięcej leżę i się oszczędzam... gdybym zadawała w przyszłości jakieś głupie pytania to wybaczcie.
 
Do góry