reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja tez narazie nic nie kupuje. Biustonoszy niewiem jaki rozmiar bede miala za 8 miesiecy, a ubrania ciazowe pozycze od bratowej. Napewno cos tam sobie kupie, ale nie bede z tym szalala. A co do dzidzi to mysle, ze na spokojnie czerwiec, lipiec. Tylko ja bede kupowac neutralnie, bo nie chce znac plci. A wy chcecie wiedziec kogo nosicie pod serduszkiem?

f2w3yx8d8eesu797.png
Ja chce znac plec.
 
Tez sie zastanawism nad szkola rodzenia tylko nie wiem czy u mnie jest sens bo juz cos lekarze napomnieli (kardiolog i gin) ze raczej cesarka u mnie wchodzi w rachube
 
Mam dosc delikatne pytanko na temat sexu w ciazy zapomnialam sie spytac mojej ginekolog czy mozemy. Nie ukrywam ze mam juz taka ochote na mojego mezusia ze ochh. Jak myslicie zaczekac do wizyty ??
 
reklama
Było delikatnie krwawienie, ale już przeszło, takie różowe, dziwne ...już raz takie miałam. Gin mówił, że przy mnogiej częściej się zdarzają ...mam leżeć. W razie obfitego to wiadomo ..
Wiadomo bo mi gin powiedziala ze tylko jakbym plamila badz krwawila mam jechac na IP natychmiast.
 
Do góry