reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jeahl nie wiem nie mam sily na nic,

Powinnam zrobic mln rzeczy w domu a siedzę I placze no ale zwierze sie wam ze od lat lecze sie na nerwice, na czas starań I pierwszy trymestr musialam odstawic leki i tak jak w tyg jest ok tak w wekend katastrofa zwlaszcza ze jestem sama przez większość czasu z dziecmi

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natuszka kciuki

Saminka tak sie poukładało mam meza ale co jakis czas długa historia, robie teraz prawko żeby być bardziej swobodna, maly jest przeziebiony nie chce aby wychodził, a co do kolezanek to raczej nie mam, mam to rodzicow to wiem na pewno i w nich pelne wsparcie jak poproszę to też rodzenstwo meza mi pomoże Ale tu muszę się tłumaczyć więc odpada

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam dzis jakas depresje bez powodu siedze i płacze eh

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Na mnie działa dzisiaj tak piosenka Sylwii Grzeszczak i Mateusza Ziółko "bezdroża" normalnie nie mogę posłuchać do końca, bo ryczę jak bóbr... Masakra jakaś!!

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Witam się i ja.
Nevka oby wszystko było w porządku. Miałaś usg? Odzywaj się do nas i dawaj znać co u Was.

Justyś to pewnie coś z podrażnienia. A wcześniejsze plamienia Ci ustaly?

Ja też się dzisiaj kiepsko czuje. Jak wstałam to ledwo chłopakom śniadanie zrobiłam bo tak mi było słabo i w głowie się kręciło. Myślałam że zemdleje. Na szczęście mąż wrócił do domu szybko bo mieli pracować ale za duży mróz był. Teraz M robi jakieś półki do naszej przyszłej sypialni a ja się kręce i na nic nie mam siły. Muszę podłogę umyć, pranie wstawić, zmienić pościel i posprzątać łazienkę. No i coś na obiad. Niech mnie ktoś kupnie w d....
A to jakiś remont macie?:)
Mimo wszystko prosze o kciuki. [emoji6] Za godzine i 40 min wizyta. [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O to juz dzisiaj! :)
Trzymam kciuki :*

Nessi jak tam?
Dalej smutasz?
 
reklama
Zośka rozumiem i przytulam mocno. Mój mąż też większość czasu gdzieś tam daleko, więc znam ten ból. Tylko ja to jakoś w miarę znoszę póki co. Fajnie, że prawko robisz [emoji5] i dobrze, że na rodzicow możesz liczyć. A po I trymestrze leki będziesz mogła brać tak? Dasz radę wytrzymać do tego czasu bo silna babka z ciebie.
 
Do góry