reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Powiedz mi co mam.zrobic zeby.moj mlody chetnie chodzil do przedszkola on jak choruje to potem sila musze go zaciagac

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Na to jest jedna złota rada ...czas i cierpliwość ;)
Nic nie zrobisz teraz ...tak niestety wpływa na dzieci dłuższa absencja ...
Pani mowi ze caly czas powtarza ze boi sie klasy ale tam.nic sie nie wydarzylo w domu mowi normalnie o przedszkolu ale rano jak trzeba isc to juz histeria I pani pow ze pierwsza godzina jest wycie chyba mi go nie wypisza z tego powodu ?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Jaki dzisiaj dzień złych wieści na wątku [emoji24][emoji24][emoji24] tak mi przykro dziewczyny.... wiem że to żadne pocieszenie teraz, ale wierzę że wy też już niedługo będziecie mamami.
 
Dziewczyny no to nie miłe wieści tu widzę...:( bardzo mi przykro wiem co przechodzicie... ja trzymam kciuki i wierzę w Was może nie Wszystko przekreslone.. !!!

Patty głową do góry proszę się tu nie załamywać każda z Nas ma czasem taki gorszy dzień... a pytanie dziecka obrucic bym w żart ze takie malutkie a takie ma teksty :) no nic takie czasy ze ten tel ma się w ręce... to forum tak wciąga :)

ZOOska i Ty też mi tutaj tylko w dobrym humorku pasujesz :) żadnych więcej łez jesteś świetna mama jeszcze prawko na głowie no wzór kobiety!!!! :)

Karolcia89 to za 2 tyg razem wizytujemy... :)
 
Nie wypiszą, nie martw się ..póki usprawiedliwiasz nieobecności nie mają prawa :) A tym bardziej, że dziecko przeżywa lęk separacyjny.
 
becia84 - sprawdź czy Twoja córa słyszy samogłoski ..zaczynasz od : Ooooooola, Aaaaaaala, Eeeeeela, (specjalnie przeciągasz) itd Jak słyszy to masz już wstęp do głoskowania ...

Ola, Ala, Ela ogarnia ale jak juz ma byc dom, kot itp to juz nie ogarnia. Dłuższych wyrazów tez nie... Nie wiem jak jej to wytłumaczyć zeby zrozumiała?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry