reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Na pewno sprawdzę przed zabiegiem, moja ginka mówiła, że 2 lekarzy niezależnie to jeszcze sprawdzi w szpitalu, ale nie mam złudzeń, ginka ma certyfikat fmf i bardzo dobry sprzęt.
Jeszcze nie mogę wyjść z szoku, w jako takim stanie trzyma mnie mój cudowny pierworodny, który obok śpi słodko, i mąż.
Nimitii mam nadzieję że wszystko u Ciebie ok na miarę możliwości
Pyzunia, mocno trzymam kciuki!

Napisane na SM-N920C w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo mi przykro :(


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
I trzymam kciuki za wszystkie wizytujące ! U mnie jutro sądny dzień ale biorąc pod uwagę moje mdłości i nastroje to jestem spokojna ...


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
Dzieeczyny, trzymam kviuki za Was wszystkie. Oby dzis były pozytywbe informacje.

Bylam w lidlu , spodnie mam, ale na ogromny zapas[emoji23] wchodze w normalne ciuchy, ale spodnie sa na prawdę super. Jeszczr za ta cene

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieeczyny, trzymam kviuki za Was wszystkie. Oby dzis były pozytywbe informacje.

Bylam w lidlu , spodnie mam, ale na ogromny zapas[emoji23] wchodze w normalne ciuchy, ale spodnie sa na prawdę super. Jeszczr za ta cene

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Serio super? Kurde kusisz :D cała wiosna przed nami więc spokojnie wykorzystasz :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia serio. Takie grubsze leginsy. Smialo weszlabym w s, choc do malych nie naleze, ale balam sie o długość. Te sa dosc duzo za duze, ale wchodze bez problemów w swoje spodnie, wiec nie potrzebowalam takich na juz, tylko gdy brzuch bedzie duzy. Ten pas na brzuchu nie jest regulowany, ale jak go wywinelam na biodra, to wyglada jak zwykly pasek[emoji16]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anna2101, marta8989, justys0702 i anik90 ja tez dzis wizytuje, ale miałam iść tylko z wynikami bo usg miałam tydzień temu. Po tym wszystkim chyba poproszę gignke zeby spojrzała... dla spokojności...

Anna2101 ja ze snem to mam jazdy. Albo nie mogę zasnąć do 1 w nocy i rano wstaje bez problemu albo zasypiam o 22 i rano sie podnieść nie mogę. W dzień jestem senna ale jakoś nie mogę spać. Takie anomalie.

Kamami może jeszcze nie wszystko stracone. Musisz to skonsultować koniecznie. Trzymam kciuki.

Kurcze zapomniałam rano o tym lidlu. Chyba sie zwloke i podskocze obejrzeć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry