reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny na koniec marca chcialan leciec do anglii do braci co myslicie o lotach w ciazy?

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Agunia ja nie polecialam na ferie z dziećmi ale na pewno W tej ciąży będę chciała leciec, muszę spytać lekarza kiedy najbezpieczniej ponoc w 1 trymestrze najgorzej ale to wszystko z google

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wiadomosci :) A ile Ty masz tygodni teraz jak juz sie wyrownalo?


2 na minusie :p
Paradoksalnie wrocilam do wagi sprzed pierwszej ciazy :-D
W dwoch pierwszych ciazach powoli przybierala od poczatku, a gdzies tam w polowie nagle cos sie dzialo i waga skakala o kilka kilo w 2-3 dni :/ masakra, normalnie czulam jak cala puchlam, ale to oczywiscie woda mi sie zbierala. Potem jakos 2-3 miesiace po porodzie nagle wszystko znikalo i bum, 5 kg w dol :confused: w ogole nie bylam w stanie tego kontrolowac. Ciala na plus mialam ze 4kg za kazdym razem, a cala reszta to byla zmagazynowana woda... (dodam, ze zawsze wszystkie wyniki mialam super dobre)

marta, oka! Hurra! :D Jak fajnie sie czyta takie relacje z wizyt!


Trzymaj sie Slonce!
Mam nadzieje, ze szybko pozbedziesz sie chorobska :*

Yh, ja w pn ide troche krwi upuscic i jestem przerazona jazda autem na czczo z rana :baffled:
Sa lepsze i gorsze dni, ale ostatnio juz nawet zebow normalnie umyc nie moge, bo co chwile odruch wymiotny :( Rano chodze blado zielona dopoki czegos nie przegryze... cos czuje, ze bedzie dramat
9 tydzien ciazy mam.. 2 tyg temu byla ciaza mlodsza o tydzien, byl tylko pecherzyk i teraz na usg juz tylko 2 dni roznicy.. W ciagu 2 tyg dzidzius tak urosl.. Tez bylam zdziwiona..
 
Paulaq sok malinowy można. Nie można naparu z liści malin.

Pyzunia sama nie wiem co myśleć, oby było dobrze. Pewnie na tą wredną blondynę trafiłaś?

Ja za 5 min kończę pracę, potem po córę do żłobka, szybki obiad i o 17 jadę do endokrynologa... Nie cierpię takiej gonitwy
A herbate malinowa mozna pic?
 
reklama
Ze mnie się ostatnio śmiał na badaniu przed USG że dziecko już urodziłam a jestem spięta jakby mnie pierwszy raz lekarz badał;)
Mój lekarz się śmieje do mojego męża "Ona tak zawsze?" Mąż się śmieje i odpowiada ze tak [emoji14]

Czasem mam problem się rozluźnić i tez mnie boli podczas seksu...
Chociaż dzisiaj mi takie głupie myśli chodzą po głowie [emoji14]
Żeby jakoś urozmaicić ten seks [emoji14]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry