reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ale nas duzo[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Najlepiej już uelastyczniać skórę :)
I nic nie polecam bo złotego środka nie ma [emoji14] Zależy też od genów [emoji14]
Ja po ciąży na brzuchu nie miałam ale na (___)___) od cholery :p
No właśnie pupa robi się powoli w tygryski :/.. Może coś po wypłacie przychacze :D

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie było wszystko jedno z zamknięciem i dostosuję się oczywiście. Ale skoro było głosowanie odnośnie zamknięcia to chyba powinniśmy zdecydować kiedy to robimy. Bo chyba nikt tego nie ustalal. Jak dla mnie moglibyśmy jeszcze trochę poczekać. Może też zrobić jakąś ankietę albo poczekać aż się więcej osób wypowie. Chyba że coś ominęła i był przedyskutowany ten termin.

Ja właśnie pochłonęłam druga kolacje (3 kanapki z twarozkiem) i leżę już w łóżku. O 5.30 pobudka i zaczynamy maraton. Dobranoc
 
Mnie było wszystko jedno z zamknięciem i dostosuję się oczywiście. Ale skoro było głosowanie odnośnie zamknięcia to chyba powinniśmy zdecydować kiedy to robimy. Bo chyba nikt tego nie ustalal. Jak dla mnie moglibyśmy jeszcze trochę poczekać. Może też zrobić jakąś ankietę albo poczekać aż się więcej osób wypowie. Chyba że coś ominęła i był przedyskutowany ten termin.

Ja właśnie pochłonęłam druga kolacje (3 kanapki z twarozkiem) i leżę już w łóżku. O 5.30 pobudka i zaczynamy maraton. Dobranoc
Termin był do końca stycznia ..
Nie rozumiem tego oburzenia :)
 
reklama
Do góry