reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ania-g21 o tak, dokladnie, lubie ten tekst. Wymowka w postaci ciąży...

Elianna ja tez nie lubie ciazy, to nie byl dla mnie piękny okres, tylko bardzo stresujacy. Teraz staram sie wyluzowac, ale co zrobie, jak charakter taki do dupy...
Ala-84 tez lubie planować, ale wyjatkowo teraz nie umiem sie pozbierac


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostatnio miałam...
Morfologie, glukoza, kreatyna, białko, Mocz, HCV, HIV, USR, HBS i odczyn Combsa czy jakoś tak zapłaciłam 140 zł
Dzisiaj robiłam :
Morfologia, glukoza, kreatynina, białko, mocz, CRP , Toxoplasma IgM i IgG, CMV IgM i IgG, i chlamydie IgM i IgG.... zapłaciłam 263 zł...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eni to super, ciesze sie, ze serduszko bij[emoji16]

Nevka ja nie mialam glukozy ani tarczycy badanej, zastanawiam sie czy sie upominac, bo mam niski cukier, a na tarczyce wszyscy uczulaja, zeby badac

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania-g21 o tak, dokladnie, lubie ten tekst. Wymowka w postaci ciąży...

Elianna ja tez nie lubie ciazy, to nie byl dla mnie piękny okres, tylko bardzo stresujacy. Teraz staram sie wyluzowac, ale co zrobie, jak charakter taki do dupy...
Ala-84 tez lubie planować, ale wyjatkowo teraz nie umiem sie pozbierac
Oj tam charakter, po prostu hormony nam walą! :))
 
Do góry