reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ania-g21 tez jezdze z dzieckiem, ale tu akurat mam blisko i mniej uczeszczana trasa. Do pracy jezdze taka mocno uczeszczana trasa. Mam stres jak auto jest blisko, jak wjezdza nagle przede mnie. To wina wypadku, mialam zlamany mostek, potluczona miednice. A wszystko przez pasy, mam blizny na biodrach bo pasy werznely mi sie w cialo mimo dzinsow. I strach pozostal...

Lili 91 witaj

Kasia&Konrad chodzi Ci o taka temp. Myslalam ze mierzysz jak do owulacji. To taka tez mam nizsza.ja mam swoją temp w okolicy 36.9 do 37.1.Na poczatku mialam bardzo wysoka, nawet ponad 38,lekarz nyslal ze to infekcja, bralam antybiotyk. A to byla ciaza. Teraz wrocila do normalnej.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
O obniżonej temperaturze ciała w ciąży znalazłam taki artykuł:
Link do: Niska temperatura w ciąży
Ale skoro nie tylko ja mam niższą temperaturę to może tak musi być.
 
8t2d :( już sama nie wiem co o tym myśleć ... proszę niech któraś mi?napisze co z tą temperaturą w ciąży? czy Wam też tak spadla? czy jednak powinna być podwyższona?
Mi mierzyli w szpitalu 2 tygodnie temu i miałam 36,5. Nie wiem jak była wcześniej i później, ale to chyba w ciąży normalna temperatura ;)
Postaraj się być dobrej myśli, dzisiaj masz wizytę, więc długo w niepewności nie będziesz musiała czekać.
Tez u was tyle śniegu nawalilo? Cały ranek tylko odsniezalam za to teraz taki power mi przyszedł. Brakowało mi takiego intensywnego ruchu
U mnie dzisiaj 17 i słońce :biggrin2: tylko wieje mocno

Ja już po wizycie jestem i z maleństwem wszystko ok :) ma 2,3cm i tańczylo hula w czasie badania :p
Ze mną trochę gorzej, bo znowu 1,5kg w dół... ale też nie ma co się dziwić po mojej weekendowej jelitowce :baffled: mąż postanowił mnie dokarmiać...

Chciałam wstawić foto z USG na wątek o badaniach, ale prawdę mówiąc nie mam pojęcia jak tu się zdjęcia wrzuca :dry:
Można link do zdjęcia wstawić albo wrzucić gdzieś tu na forum, ale tam są grupy i inne dziwne rzeczy do wybrania. Nie ma jakiejś prostszej metody?
 
Manki ale masz pogode super gratuluje, ja normalnie dodaje z tel ta strzalka po lewej str wpierw co ja masz jak piszesz

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nigdy nie mierzyłam Bety, to nie jest tak,że chodzę z termometrem i codziennie odwiedzam przychodnie :) napisałam Wam,ze się martwię, bo po raz pierwszy mam te plamienia i nałożyło się to akurat z natychmiastowym brakiem objawów, a temperature zmierzyłam wczoraj bo czułam się tak jakbym miała gorączkę, bałam się,ze jest wyzsza niż powinna,a tu okazuje się,ze jest taka jak przed ciazą. Nie chce wprowadzać paniki, po prostu to moja pierwsza ciąża i nie mam się do kogo zwrócic z obawami. Mam nadzieję,że plamienia ustana , temperatura to osłabienie organizmu , a objawy nareszcie się skończyły ;)
To, że się martwisz to jest całkiem normalne. Spokojnie bo tylko opanowanie może nas uratować. Nie ma co snuć czarnych wizji, bo każda ciąża jest inna i pewnie objawy ci pomału ustępują:)
 
Witaj lili91

Kasia i konrad Ja też mam mdlosci mniejsze, w poprzedniej ciąży wymioty były do 7 miesiąca a w pierwszej 5 miesiecy.
Każda ciaza inna, nie ma co się martwić na zapas.
Tylko śpiąca jestem masakrycznie i weny do sprzątania brak.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I wiecie co jeszcze mnie zastanawia bo wg calych tych kalkulatorow wychodzi ze jestem w 7 tyg ciazy a jak rb bete w piatek to wyszlo 4/5 tydzien
Witaj[emoji4]
Wynik bety jest tylko orientacyjny. Nie pokazuje idealnie, ktory tydzien. Ale mozliwe, ze wedlug OM wychodzi Ci 7 tydzien, ale owulacje moglas miec pozniej i stad taki wynik bety.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Dziewczyny... ale mąż się wkurzył.... pierwszy raz widziałam Go w takim stanie... coś czuje ze awantura będzie w nocy.

Bo teściowej córka wpadła na pomysł żeby w futrynach zamieścić haki na huśtawke... w każdych drzwiach... to mąż się wkurzył i chyba będzie awantura w nocy :/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
A czemu corka tesciowej decyduje co ma byc zrobione u was w domu? Czy ona nadal tam mieszka?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry