reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A czy brzuch tak jak na okres tez Was bolal? Ja na przyklad mam takie bole jak na okres ale nie dluzsze niz minuta i przestaje no i dzis jak troche posprzatalam to mega cmienie w glowie...To moja pierwsza ciaza i ciagle sie stresuje czy wszystko jest ok i czy tak ma bolec, non stop tez biegam do toalety sprawdzic czy nie ma jakiegos plamienia, jak to tak bd wygladalo to oszaleje
 
reklama
A czemu corka tesciowej decyduje co ma byc zrobione u was w domu? Czy ona nadal tam mieszka?

f2w3yx8d8eesu797.png
Nie mieszka. Bo teściowa tylko jej się słucha co ma zrobić i wgl. Dlatego mąż powiedział ze pogada sobie z nią wieczorem.. czy dom jest nasz czy jej... bo jak jej to on woli wyjść stąd póki dziecka jeszcze nie ma ....

Chciałabym bardzo by teściowa nie zapisała nam tego domu...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Nevka pomysłową masz tą szwagierkę:p U nas były jedne haki, chodź drzwi dużo więcej:) Jak jest skrabincą takich pomysłów to ciekawa jestem czy u siebie też tak działa:p
 
Juz po ! :) no lepiej byc nie moze... Super wizyta byla, usg takie normalne przez brzuch. Tv przedemna 70 cali, i tam moj tanczacy dzidzius :) ruszal glowka, raczkami, nozkami. Serduszko bilo szybciutko :) Super widok, mielismy lzy w oczach :) termin zmieniony na 2 wrzesnia, dzis mamy 10 tydzien i 3 dzien :) kolejna wizyta 18 marca na poznanie ploci dzidziusia :) yeeey taka szczesliwa to jeszcze nie bylam dawno!

...
 
reklama
Do góry