reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Emzilka czemu mam łape w dół ?;)
Dziewczyny, które później wysłały (czyt. dzisiaj PW) nie mają na chwilę obecną dostępu i muszą poczekać ...
Proszę o wyrozumiałość ...
Nevka nie mam pojęcia czemu Cię tam przekierowało ...łączysz się z tel ?
Ooo przepraszam :) tak macam paluchem po tablecie i widocznie cos nie tak poszlo.. Juz szukam i usowam :*
 
bede musiala pewnie zalozyc nowe konto bo nie ma nigdzie odzyskaj haslo na lapku moge pisac ale w aplikacji juz nie
 
Ja na zapomniane hasło nic nie poradzę ... przypomnienie na maila wyślij chyba, że podałaś fałszywego.
 
bede musiala pewnie zalozyc nowe konto bo nie ma nigdzie odzyskaj haslo na lapku moge pisac ale w aplikacji juz nie
Na laptopie możesz wysłać:
4534.jpg
 

Załączniki

  • 4534.jpg
    4534.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 348
reklama
Do góry