reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Śliczny. Ja właśnie takie szukam :) ale chciałabym skórzany czy tam ze eko. Bo jakby nie było koniec wrześni to już jesień...

Dół ma plastikowy, a górę całą można zdjąć i wrzucić do pralki, nawet daszek :) nie mogę mieć eko skory bo mam kota, a jak wstawię wózek do domu a ona mi przez przypadek skoczy to będzie caaaly zadrapany. Takie uroki futrzaka :)
 
reklama
Witaj Weries:) Ja już mam córeczkę, zakupów dla bąbla jeszcze nie robię, bo jak poznamy płeć (najpóźniej za 3 tygodnie) to zacznę od przeglądu tego co mam - chociaż dziś mąż stwierdził że synka też można ubierać na różowo, tylko wtedy nie będziemy mu robić fotek;)
 
Witam sie i ja.
Mam dwoch synow 6 i 3 lata. Jestem w 14 tyg ciazy. Powoli zaczynam czuc takie smyranie ale ze to trzecia ciaza to pojawiaja sie ruchy szybciej. Ja biore duphostan lekarz zalecil do 16 tyg ze wzg na plamienia. Na 80% nosze dziewczynke.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dół ma plastikowy, a górę całą można zdjąć i wrzucić do pralki, nawet daszek :) nie mogę mieć eko skory bo mam kota, a jak wstawię wózek do domu a ona mi przez przypadek skoczy to będzie caaaly zadrapany. Takie uroki futrzaka :)
Skąd ja to znam?! Ano tak, mam w domu dwa kocurki :)
My mamy tylko wstawkę z ekoskory :) Pamiętajcie, że ekoskóra więcej waży :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie rozumiem problemu, jeśli jesteś aktywna, rozmowna, jest cała masa tematów do poruszenia na forum. Nawet wątek o ciąży. Jeśli nie chcesz pisać tutaj to na zamkniętym też nie będziesz pisać z prostego względu. My się już zżyłyśmy i trzeba mieć naprawdę dużą siłę przebicia by wskoczyć teraz kiedy my już z dziewczynami od 4 miesięcy piszemy dzień dnia.
Co ty wprowadzasz za cyrki, jakieś zamknięte grupy? Jeśli ktoś jest w ciąży u chce dołączyć to co robisz za problem? Szefowa za 5groszy.... Co za tajemnice możesz tam pisać? Sorki ale nie rozumiem twojego podejścia...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co ty wprowadzasz za cyrki, jakieś zamknięte grupy? Jeśli ktoś jest w ciąży u chce dołączyć to co robisz za problem? Szefowa za 5groszy.... Co za tajemnice możesz tam pisać? Sorki ale nie rozumiem twojego podejścia...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Kolezank, jesli masz ochote pisac, to pisz tu :) nikt Ci nie broni. Na forum zamknietym zebraly sie dziewczyny, ktore pisza ze soba od 4 miesiecy i poruszane sa takie tematy, ze nie zyczylysmy sobie, aby przypadkowe osoby czytaly o naszych problemach, przezyciach itp, itd...
Troszke szacunku i oglady sie nalezy
 
Szacunek i oglade to zacznij od siebie. Pozdrawiam te panie które do tej "elity" nie należą [emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli Ci sie cos nie podoba to wcale tu pisac nie musisz. Nikt Cie do niczego nie zmusza.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Ja nie chcę z wami pisać bo mam inne fora,tylko wasze sposoby na rozwiązywanie problemów mogą pomóc innym dziewczyną a wy je odcinanie od siebie, ale nie będę tego komentować bo z waszej strony tylko hejt... Żegnam panie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry