reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja nie chcę z wami pisać bo mam inne fora,tylko wasze sposoby na rozwiązywanie problemów mogą pomóc innym dziewczyną a wy je odcinanie od siebie, ale nie będę tego komentować bo z waszej strony tylko hejt... Żegnam panie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nikt sie od nikogo nie odcina. Jakbys zauwazyla to duzo z nas pisze tutaj z wami. Po to, zebyscie napisaly cos o sobie i rozkrecily troche ten temat. Ale skoro tak Ci sie tu nie podoba, to po co tu wogole sie logowalas. Jakos inne dziewczyny potrafia tu pisac, a Ty stwarzasz problemy.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Ja nie chcę z wami pisać bo mam inne fora,tylko wasze sposoby na rozwiązywanie problemów mogą pomóc innym dziewczyną a wy je odcinanie od siebie, ale nie będę tego komentować bo z waszej strony tylko hejt... Żegnam panie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Za to Ty uprawiasz politykę miłości. Żegnamy!


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Hej Weries:) gratulacje. Ja kupuję tylko jak coś mi wyjątkowo wpadnie w oko i kupiłam jedną paczkę ciuszkow używanych na allegro. Zakupy planuje zacząć na poważnie od połowy kwietnia bo muszę mieć dokładną listę co mi potrzebne:p
Ja też brałam luteine teraz powoli odstawiam biorę co drugi dzień.


w57v9jcg3uhs5hfl.png
 
Jestem w 13 tygodniu ciąży. Staraliśmy się o dzidzie pół roku. Wiem... To nie jest jakiś długi okres... Ale już się martwilam. Tak mam :) czuje się dobrze. Generalnie nie mam żadnych objawów. Przyjmuje luteine. W sumie na prośbę własną (motywowaną brakiem regularnych miesiączek) no i dość długim okresem starania. Dwóch lekarzy podtrzymało moja prośbę. Dla dzidziusia jeszcze nic nie kupiłam... Jeszcze troszkę :) ale znamy już płeć. :) chociaż możemy się jeszcze zdziwić w dniu porodu. Różnie bywa. :)
Heju!
Ja jestem w 18 tygodniu i nie nam pojęcia kto to tam do nie puka :D
Coś czuje ze jakiś siurek mnie od środka smyra :p
Mam 1.5 rocznego synka Gabriela :)
Strasznie chciałabym juz coś kupić ale sie cykam :D

Co ty wprowadzasz za cyrki, jakieś zamknięte grupy? Jeśli ktoś jest w ciąży u chce dołączyć to co robisz za problem? Szefowa za 5groszy.... Co za tajemnice możesz tam pisać? Sorki ale nie rozumiem twojego podejścia...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha :D
Pani juz dziękujemy :p
 
Ja nie chcę z wami pisać bo mam inne fora,tylko wasze sposoby na rozwiązywanie problemów mogą pomóc innym dziewczyną a wy je odcinanie od siebie, ale nie będę tego komentować bo z waszej strony tylko hejt... Żegnam panie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co widzę to wcale wrześniową mamą nie bedziesz, wiec po co w ogole wchodzic na watek wrześniówek? [emoji23] Zeby gownoburze rozkręcic? [emoji28][emoji28]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skąd ja to znam?! Ano tak, mam w domu dwa kocurki :)
My mamy tylko wstawkę z ekoskory :) Pamiętajcie, że ekoskóra więcej waży :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

też chciałam wstawki chociaż, ale uznaliśmy że jak mam się bać wstawić wózek do mieszkania to szkoda zamieszania :p kot skacze na drzwi z podłogi to na wózek bez problemu da rade ;D

Witam z rana :)
 
reklama
Do góry