reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Tydzień temu, dokładnie 31t2d ważyła 1900g :) lekarz powiedział, że troszkę ponad średnią na ten moment; ale ile może ważyć przy porodzie to już mówił loteria - zależy czy urodzi się przed, w terminie czy po :) a u Ciebie?
To.idziemy leb w leb u mnie w tym.tyg 1980 wiec sporo tez bo 75centyl :))

c55fpc0zns2brghv.png
 
reklama
Planuje w medeorze bo tam.mam lekarza :) a ty ?

c55fpc0zns2brghv.png
Ja w SALVE planuje, bo chodzę do ich przychodni od początku :) Ewentualnie chyba Madurowicz.. Ale wszystkie moje koleżanki i znajome rodziły/będą rodzić w Medeorze i same pozytywne opinie; tak więc sama się zastanawiam co się na to Salve uparłam ;D
 
Ja w SALVE planuje, bo chodzę do ich przychodni od początku :) Ewentualnie chyba Madurowicz.. Ale wszystkie moje koleżanki i znajome rodziły/będą rodzić w Medeorze i same pozytywne opinie; tak więc sama się zastanawiam co się na to Salve uparłam ;D
No wlasnie slyszalam ze w mefeorze dobre opinie hehe I jakos tam wiem ze chce rodzic tylko ja.to bym chciala na.koniec sierpnia jak mloda taka duza[emoji33]

c55fpc0zns2brghv.png
 
No wlasnie slyszalam ze w mefeorze dobre opinie hehe I jakos tam wiem ze chce rodzic tylko ja.to bym chciala na.koniec sierpnia jak mloda taka duza[emoji33]

c55fpc0zns2brghv.png
Oj ja też bym chciała już w sierpniu się rozpakować, bo jak córcia wda się w mamusię (ważyłam 4kg przy porodzie) to może być ciężko ;) a poza tym będziemy obchodzić drugą rocznicę ślubu 29 sierpnia, więc mała mogłaby nam zrobić miły prezent z tej okazji :D
 
Oj ja też bym chciała już w sierpniu się rozpakować, bo jak córcia wda się w mamusię (ważyłam 4kg przy porodzie) to może być ciężko ;) a poza tym będziemy obchodzić drugą rocznicę ślubu 29 sierpnia, więc mała mogłaby nam zrobić miły prezent z tej okazji :D
No fajnie by bylo zobaczymy jak to sie potoczy[emoji8] [emoji8]

c55fpc0zns2brghv.png
 
Hej dziewczyny mam pytanie za 100 punktow :)
Macie kupiony wozek ? Jaki ? Nowy czy uzywany?
jezeli nie to co macie na oku ?
nie wiem na co sie zdecydowac :(
 
reklama
Dziewczyny a skąd jesteście? Nasze terminy coraz bliżej. Mój mały ostatnio troszkę się spieszył bo szyjką w 28 tc skróciła się do 25 mm, później trochę wydłużyła, a dwa tygodnie temu była miękka ale miała 28 mm. Mam nadzieję, że synuś wytrzyma jeszcze 4 tygodnie

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry