reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Wybrałam się ostatnio do diabetologa. Pani dr stwierdziła, że po drugiej krzywej cukrowej wynik na czczo 93 kwalifikuje się jako cukrzyca ciążowa, ale patrząc na wyniki pomiarów w domu i tego co jadłam stwierdziła, że organizm sam dobrze sobie radzi i cukrzycę by jednak wykluczyła. Poleciła zrobić badanie hemoglobiny glikowanej. Wynik 5,1 czyli ładny. Krzywa robiłam w skończonym 27 tygodniu a cukru w domu zaczęłam mierzyć w 32 + 6. Także chyba nie jest źle bo jakby była cukrzyca to chyba ten wynik byłby gorszy byłaby niekontrolowana przez kilka tygodni. Ale zostaje przy zdrowym odżywianiu z ograniczeniem cukrów.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybrałam się ostatnio do diabetologa. Pani dr stwierdziła, że po drugiej krzywej cukrowej wynik na czczo 93 kwalifikuje się jako cukrzyca ciążowa, ale patrząc na wyniki pomiarów w domu i tego co jadłam stwierdziła, że organizm sam dobrze sobie radzi i cukrzycę by jednak wykluczyła. Poleciła zrobić badanie hemoglobiny glikowanej. Wynik 5,1 czyli ładny. Krzywa robiłam w skończonym 27 tygodniu a cukru w domu zaczęłam mierzyć w 32 + 6. Także chyba nie jest źle bo jakby była cukrzyca to chyba ten wynik byłby gorszy byłaby niekontrolowana przez kilka tygodni. Ale zostaje przy zdrowym odżywianiu z ograniczeniem cukrów.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

I to Ci powinno w zupełności wystarczyć:)

Liseko sam zamysł może i fajny, ale przy noworodku i bez tego jest wystarczająco dużo roboty, więc na pewno bym się w to nie bawiła.
 
Witajcie,
jestem z forum mam sierpniowych :)
Mam do sprzedania nowe pudło Pampers New Baby Dry 100 szt r. 2 za 35 zł. Odbiór osobisty w Siemianowicach Śląskich lub wysyłka (proszę zaproponować). Pozdrawiam, kontakt tylko na priv :)
 
reklama
Wit am. Jestem tu nowa i rowniez jestem wrzesniowa mama. Sy nek urodzil sie 24 wrzesnia[/QUOTE

Witaj, jak synek ma na imię?

atdc9vvjktz16vlw.png
 
Do góry