reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Termin był na 2.10 ale urodziłam 30.09. Waga 2950g i 52cm a obecne już 5250g i 63cm. Karmimy się niestety mieszanie. Była sama pierś ale lekarz kazał dokarmiać ze względu na niskie przyrosty a ja głupia mu uwierzyłam chociaż waga tak samo przyrastała jak i teraz. Walczymy o KP raz jest lepiej raz jest gorzej ale jednak ten cyc jeszcze jest przynajmniej w nocy i po drzemkach w ciągu dnia.
 
Termin był na 2.10 ale urodziłam 30.09. Waga 2950g i 52cm a obecne już 5250g i 63cm. Karmimy się niestety mieszanie. Była sama pierś ale lekarz kazał dokarmiać ze względu na niskie przyrosty a ja głupia mu uwierzyłam chociaż waga tak samo przyrastała jak i teraz. Walczymy o KP raz jest lepiej raz jest gorzej ale jednak ten cyc jeszcze jest przynajmniej w nocy i po drzemkach w ciągu dnia.
Fajnie, że walczysz o kp. Ale pamiętaj nic na siłę [emoji5] i tak długo już udało ci się utrzymać laktację [emoji106]my juz od 3 mies mm [emoji53] trudno się mówi.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
ciężko to nazwać laktacją jak i tak po karmieniu dzidzia zjada 120ml mm :(
Ty się nie martw... ciesz się że żyjesz... Antek jest na cycku i je co 1.5h ....
Marzę o mm ale ma skazę a pediatra nie chce mi dać recepty na mlesio. Do końca marca i mm.. żeby skały srały... [emoji1]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja na początku też była po 1,5h... narzekałam a teraz chciałabym, żeby chociaż 10min wytrzymała. Rano po przebudzeniu je dopóki nie zachce jej się przeciągać. Jak już się poprzeciąga to nie ma szans jej przystawić. No i broń boże nie mogę na nią spojrzeć bo jak zauważy to się uśmiecha i cycek jej wypada i już po karmieniu ;)
 
Fajnie, że walczysz o kp. Ale pamiętaj nic na siłę [emoji5] i tak długo już udało ci się utrzymać laktację [emoji106]my juz od 3 mies mm [emoji53] trudno się mówi.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Może jeszcze uda ci się rozkręcić bardziej. Ale znam ten ból. Bo właśnie z tego samego powodu ostatecznie zrezygnowałam z kp. A lunie chyba chodziło o to, że maluch je co 1.5 godz ,a nie że je przez 1.5 godz. [emoji6] a jakim mm karmisz?
ciężko to nazwać laktacją jak i tak po karmieniu dzidzia zjada 120ml mm :(


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
aa możliwe, że nie doczytałam. No z mm jest taki plus, że każdy może nakarmić więc spokojnie mogę wybrać się do sklepu bez panikowania, że zagłodzę dziecko. Karmię bebilonem. Na początku na wszelki wypadek kupiliśmy w tych małych buteleczkach i tak już zostało.
 
Do góry