Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Goj a jak to sprawdzili?U mnie w genetycznych wyszło że nie ma zagrożenia przedwczesnym porodem więc sobie nie zaprzatam głowy pierdołami.
Brzuszek ślicznyjeszcze chwila i spodnie będą pasować ;P chociaż nie wiem czy będzie Ci się bardzo chciało biegać latem w dżinsach O_O ja chyba podejde do Lidla po szare legginsy, mam nadzieję że jeszcze będą mieli. Znowu będę stać i rozmyślać jaki by tu rozmiar wziąć... W ogóle żałuję, że kupiłam aż 2 pary dżinsów ciążowych, bo w ogóle ich nie noszę, a to dopiero maj! Cały czas biegam w legginsach, spódnicach i sukienkach.
Może akurat mocno zmieniał pozycję i zobaczyłaś .. na tym etapie dopiero zaczynają się ruchy, nie martw sieJa już tydzień temu myślałam, ze czuje mojego synka, były takie motylki i te plum, trwało to kilka dni i od kilku dni ciszanie uroiłam sobie, bo mój narzeczony widział jak w jednym miejscu się wybrzuszylo, a połówkowe dopiero we wtorek
![]()
Dopadłam się do Lidla.. niby zarzekałam się że za wcześnie a sporo kasy zostawiłam.
Kupiłam dla siebie koszulki i leginsy i dla coreczki body i spodenki. Od razu powiem że ciaxowe duże mają rozmiary s koszulka jest duuuża.. leginsy wzięłam m i luźne.
Teraz bszuuje moja mama i ma body na krótki rękaw dokupić..( ja wzielam dlugi).
Kliska trzymam za Ciebie kciuki i za córeczkę. Maz rzeczywiście mega ogarnięty.
Obyś jak najszybciej wyszła.
Ja już tydzień temu myślałam, ze czuje mojego synka, były takie motylki i te plum, trwało to kilka dni i od kilku dni ciszanie uroiłam sobie, bo mój narzeczony widział jak w jednym miejscu się wybrzuszylo, a połówkowe dopiero we wtorek
![]()
U mnie też znów całkowita cisza. Ale byłam na usg w poniedziałek, widziałam, że wszystko gra, więc póki co nie marudzę. Wmawiam sobie, że po prostu jestem taką super kołyską, że dziecko cały czas śpiJa już tydzień temu myślałam, ze czuje mojego synka, były takie motylki i te plum, trwało to kilka dni i od kilku dni ciszanie uroiłam sobie, bo mój narzeczony widział jak w jednym miejscu się wybrzuszylo, a połówkowe dopiero we wtorek
![]()
Też mam takie wrażenie, że rozmiarówka coś im nie wyszła... S są duże, M o wiele większe od S, brakuje czegoś pomiędzy. Ale kupiłam jakiś czas temu legginsy w c&a i tam musiałam wziąć XS, bo S były już ogromne. To chyba jakaś polityka pt. zlitujmy się nad ciężarnymi, niech myślą, że wcale nie są aż takie duże jak im się wydaje...Dopadłam się do Lidla.. niby zarzekałam się że za wcześnie a sporo kasy zostawiłam.
Kupiłam dla siebie koszulki i leginsy i dla coreczki body i spodenki. Od razu powiem że ciaxowe duże mają rozmiary s koszulka jest duuuża.. leginsy wzięłam m i luźne.
Teraz bszuuje moja mama i ma body na krótki rękaw dokupić..( ja wzielam dlugi).