kasiaczek89pl
Fanka BB :)
To i mnie było tak w poprzedniej ciąży z synkiem, a teraz maluszek jest póki co antytatusiowy[emoji3]
Pewnie taki etap. Przejdzie mu
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
To i mnie było tak w poprzedniej ciąży z synkiem, a teraz maluszek jest póki co antytatusiowy[emoji3]
Sadystki jakieś? Serio ludzie chcą tam rodzic? :O ja mam niewyparzony jęzor, od razu bym babę zjechała.A mi się dziewczyna z łóżka obok patrzyła bo pod ta kroplowka jak jestem to zaczął szaleć. Hehe przyszła kolejna pani ( ta od wyciągania wenflonu ) pokomentowala ze lubię się widocznie kłuć ze mówiła ze będzie gorzej itd i podkręciła mi kroplówkę na maks. Ta która z godz czy mniej wstecz inna pani skręciła na min bo sporo za szybko szła.
Sadystki jakieś? Serio ludzie chcą tam rodzic? :O ja mam niewyparzony jęzor, od razu bym babę zjechała.
@GoJ zazdroszczę normalnego pępka i braku rozstępów![]()
Mam jakiś zjazd psychiczny, smutno mi.
Sadystki jakieś? Serio ludzie chcą tam rodzic? :O ja mam niewyparzony jęzor, od razu bym babę zjechała.
@GoJ zazdroszczę normalnego pępka i braku rozstępów![]()
Mam jakiś zjazd psychiczny, smutno mi.
Jest kilka metod liczenia ruchów. Z tym zaznaczaniem godzinowym to ja mam tak, że od 9 do 21 liczę 10, ale jakby serii ruchów. Czyli mała się rusza 10 min, a potem jest dłuższa przerwa, cisza to jest jako jeden ruch i o to w tej metodzie chodzi.Dziewczyny jak to u was z ruchami jest. U mnie pani doktor z położna dały mi kartę i tłumaczyły mi że od 9do 21 ma być 10 ruchów. A ja czytam w karcie informacyjnej Kasi ,że po jedzeniu ma być 10 ?
Jak wy liczycie ? Ja czasem mam wrażenie że bombel jest leniwy , ale za radą pani doktor budzę ją i zachęcam do zabawy![]()
Zazwyczaj jest ok. Ale po jedzeniu nie zawsze reaguje. Zależy co zjem.
Jak jest u was ?
Ja tego nie ogarniamJest kilka metod liczenia ruchów. Z tym zaznaczaniem godzinowym to ja mam tak, że od 9 do 21 liczę 10, ale jakby serii ruchów. Czyli mała się rusza 10 min, a potem jest dłuższa przerwa, cisza to jest jako jeden ruch i o to w tej metodzie chodzi.
Jest też metoda, że w ciągu godziny największej aktywności liczysz ruchy pojedyncze do 10, a nie całe serie.
Tak mi lekarz tłumaczył, czytałam też w necieJa tego nie ogarniam![]()