reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No ciekawe co mi tu jutro powiedzą :) mam nadzieję że nie będzie mnie przyjmowała szanowna Pani ordynator u której byłam zanim trafiłam do kliniki. Bo ją skrzywdzę tak jak ona skrzywdzila mnie swoim brakiem wiedzy i roztropnosci.
Weź z tymi lekarzami! Ja pomijam że mendom nie ufam to mąż mój ostatnio 2/3 x trafił na imbecyli.
 
reklama
No tak, dawno nie bylo o obiadach ;)
U mnie dzisiaj pulpeciki w ziolach z kasza jaglana, do tego salatka z pomidorow malinowych :). Jutro udka kurczaka (zaraz zamarynuje) z papryka z zeliwnego gara (nie chce odpalac piekarnika w ten upal) z ziemniaczkami i mloda marchewka na parze. Ide jesc bom glodna po tych owocach, a na mojego nie doczekam, bo zemdleje ;).
I jest pomysł na pulpety ale zrobię w sosie koperkowym
 
A ja zazdroszczę ogródków, jezior, stawików, rzeczek, morza...
Boże mieć choćby ROD z dmuchanym basenem nawet dziecięcym. Ze 3 lata temu mieliśmy basen rozporowy niewysoki i miejsca kawałek u teściów w ogródku. To pół dnia z dzieciakami moczyłam zadek dodatkowo prysznic ze szlaucha... a jak było b. gorąco to uciekałam do pokoju w piwnicy ;) wieczorem grill chłodek i żył człowiek a teraz odlicza kolejne godziny do zachodu...
No powiem ci jak rok temu kupowalismy to mieszkanie to właśnie patrzyłam na kawałek miejsca mini ogródek ale jest, ptaki cwierkaja, plac zabaw z okna, świetlica z super zajęciami niby gmina cisza spokój ale jest wszystko także doceniam to co mam a do mamy 15min samochodem i jak tylko mi źle lub tak jak dziś upał to się pakuje i leżę na ogrodzie cały dzień, u ciebie może na nowym będzie lepiej
 

Załączniki

  • DSC_2127.JPG
    DSC_2127.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 70
reklama
A u mnie dziś pieczone polędwiczki z indyka, ryż i buraczki zasmazane. Jutro makaron z piersią z kurczaka szpinakiem i suszonymi pomidorami :) Adell1994 a wyszła Ci botwinka? Ja jak ugotowalam to psy nie chciały jeść. Nie mam ręki do zup. Ale mąż już mnie prosi o rosół.

GoJ, ja też płynę, 5 minut po prysznicu nie czuć że się mylam.

Nie wiem co na opuchlizne bo nie mam :) odpukać. Ale wielu pomaga moczenie w zimnej wodzie, ewentualnie nogi do góry.

Stresuje się jutrzejszą "wizyta". Pewnie na usg nie ma co liczyć, nie? Ciekawi mnie trochę ten standard na wsi :) oby te ktg zrobili, bo nie będę jeździć na samo ktg po 80 km.. No chyba że będzie trzeba :) jakbym wiedziała że tylko np zważy mnie i zbada ciśnienie to bym się nie golila jeszcze dziś. Ale chyba trzeba w razie Wu :p
A powiem Ci że wyjątkowo wyszła ;) najważniejsze to porządnie doprawić :)
 
Do góry