reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny ja się z Wami żegnam, podjęłam decyzję że usuwam konto. Wszystko mnie stresuje, martwi, nie wierzę w szczęśliwe zakończenie. :( a nie chce tu tylko smutku i negatywnych emocji wprowadzać.
Życzę Wam wszystkim zdrowia i lekkich porodów. Trzymajcie się :*
Jeśli możecie to proszę o modlitwę za moją Córeczkę. :(
Zrobisz jak uważasz ale sądzę, że powinnaś zostać z nami. Ja nie jestem tutaj długo ale serio ta grupa fajnych babek jest ogromnym wsparciem. Może przemyśl to jeszcze ...z resztą sama pewnie wiesz co jest najlepsze dla Ciebie. Sama czasem widzę wszystko w czarnych barwach i jestem mega przewrazliwiona na punkcie swojego jeszcze nie nagrodzonego dziecka ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze [emoji8]
 
reklama
Nie No właśnie mi przepisał ginekolog profilaktycznie z racji zbyt niskiego poziomu białka S. Jeśli będzie taka potrzeba to przejdę się do immunologa bo serio sama nie wiem co zrobić. Dopytam może tez ginekologa na wizycie. Może coś podpowie ..
Nie mam zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie tylko tyle ile z innego watku. Tam dziewczyny jeździły do doc Pasnika przyjmuje w łodzi i Warszawie. Chyba najsłynniejszy immunolog u nas. To nawet on dziewczynom ze wskazaniami - tu mam na myśli mutacje to kazal odstawic przed porodem. Jeśli chodzi o takie profilaktyczne heparyny to wiem że dziewczyny brały i tez na 2 czy 3 tyg odstawialy. Acard zawsze naprzemiennie z heparyne. np rano tabletka a wieczorem zastrzyk. Tam go nazywają cudotworca bo laski po wiele latach poronien i niepowodzeń w sztucznym zapłodnienieniu maja dzidzie w brzuszku i juz poza nim. niestety terminy do niego sa dość długie:/
 
Wydaje mi sie każda z nas jest przewrazliwiona na punkcie swojego nie narodzonego dziecka, ale tak jak napisała anika1203 nic nam nie pozostaje jak wierzyć ze wszystko będzie dobrze [emoji847]
 
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek

Trzymajcie się ...
 
Nie mam zbyt dużej wiedzy w tej dziedzinie tylko tyle ile z innego watku. Tam dziewczyny jeździły do doc Pasnika przyjmuje w łodzi i Warszawie. Chyba najsłynniejszy immunolog u nas. To nawet on dziewczynom ze wskazaniami - tu mam na myśli mutacje to kazal odstawic przed porodem. Jeśli chodzi o takie profilaktyczne heparyny to wiem że dziewczyny brały i tez na 2 czy 3 tyg odstawialy. Acard zawsze naprzemiennie z heparyne. np rano tabletka a wieczorem zastrzyk. Tam go nazywają cudotworca bo laski po wiele latach poronien i niepowodzeń w sztucznym zapłodnienieniu maja dzidzie w brzuszku i juz poza nim. niestety terminy do niego sa dość długie:/
Dziękuję za informację, spróbuje się zapisać do niego skoro jest tak dobrym specjalistą. Generalnie Acard bralam wieczorem, heparyne rano.Acard lekarz kazal już odstawić. 28 sierpnia będę na wizycie to dopytam do kiedy przyjmować te zastrzyki i najważniejsze czy po porodzie dziecku można bezpiecznie podać vit K czy lepiej sobie darować
 
reklama
Chyba coś z pogodą dziś... jakoś kiepsko się czuję.. słabo fizyczne... także byle do jutra.
U mnie to samo. Noc kiepską miałam bo tylko 3h pospalam i oczy jak 5 zł. Cały dzień snuje się po chałupie i sama nie wiem co mi jest:/ Chciałam odespać nocke ale oczywiście ja nie umiem spać w dzień... Do dupy to wszystko:/
 
Do góry