GoJ
Fanka BB :)
Śmiejesz się a ja w planach mam kanapki sobie zrobić żeby mieć tam już co jeść po wszystkimNo lepiej zjeść porządne śniadanie bo wychodzi na to że kolacja będzie już szpitalna!![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Śmiejesz się a ja w planach mam kanapki sobie zrobić żeby mieć tam już co jeść po wszystkimNo lepiej zjeść porządne śniadanie bo wychodzi na to że kolacja będzie już szpitalna!![]()
Najedz się porządnie, żebyś dużo energii miała [emoji16]swoja droga też bym zjadła pączka..Jakieś ale te przepowiadające były bardziej dokuczliwe ba! te na miesiączke były gorsze... a to takie teraz pitu pitu
Zobacz załącznik 891552
Śniadanie rodzącej (w kubku kawa co by napis na nim miał odbicie w realu)
A to super że jesteście wszyscy razemMają jechać. Kacper ze mną jest. Sławek w Otwocku z Bartkiem o 2:00 wrócił bo byli po przyczepę na wyjazd. O czwartej go obudziłam. Kazał dzwonić jakby co... ale pewnie taxi wezmę jak się nic nie zadzieje skurczowego.
Za mną chodził dwa dni...Najedz się porządnie, żebyś dużo energii miała [emoji16]swoja droga też bym zjadła pączka..
Razem ale osobno i co i Mikołaj braciom wyjazd spierdzielił! Tzn. Ja ich i tak wyślę na te wakacje! Najwyżej teść mnie ze szpitala samochodem odbierze jak będzie trzeba. A pojadą np. nie dziś tylko jutro. Jeszcze muszę zgwałcić Sławka żeby łóżeczko przywiózł dla młodego nim wyjadą.A to super że jesteście wszyscy razem![]()
Śpij śpij... Bóg wie czy i ja po kąpieli nie kimnę póki co kawa...Kurde oczy mi się zamykają..jakby coś będę trzymala kciuki przez sen [emoji6]
Dadzą się wygonić? Jestem w szokuZa mną chodził dwa dni...
Razem ale osobno i co i Mikołaj braciom wyjazd spierdzielił! Tzn. Ja ich i tak wyślę na te wakacje! Najwyżej teść mnie ze szpitala samochodem odbierze jak będzie trzeba. A pojadą np. nie dziś tylko jutro. Jeszcze muszę zgwałcić Sławka żeby łóżeczko przywiózł dla młodego nim wyjadą.
Wysyłam mojego po pączki...No lepiej zjeść porządne śniadanie bo wychodzi na to że kolacja będzie już szpitalna!![]()
Nie wiem ale nie chcę żeby mieli żal. No i po tę przyczepę 150 km w jedną stronę jechali...Dadzą się wygonić? Jestem w szoku![]()
Dajesz czadu.Wysyłam mojego po pączki...