reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A w ogóle to pytanie organizacyjne. Jak się mały urodzi to po prostu wybieram mu lekarza pediatrę tak? W sensie jednego i do niego zapisuje i chodzę potem do niego i on ma dokumentacje dziecka? I jak szczepionki itp to ciagle przez tego samego lekarza?
Tak. W Bielanskim od razu prosili o podanie przychodni ( bez nazwiska lekarza), do ktorej chcemy zapisac dziecko. Do tej samej lekarki/lekarza idzie sie na wizyte i ona tez bada przed szczepieniem.
 
reklama
No i dziendobry [emoji5]
IMG_7389.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7389.JPG
    IMG_7389.JPG
    334,9 KB · Wyświetleń: 461
Gratuluje wszystkim rozpakowanym! [emoji846]
Ja nadal w dwupaku, nie wiem ile to jeszcze potrwa. Wszystko mnie meczy, brzuch mam tak nisko ze chodzę jak kwoka...
Codziennie wieczorem dopadają mnie skurcze, ale po co chwycić raz a porządnie. Jak można pomęczyć ...
Pomylam okna, dywany potrzepałam i co? I nic ... [emoji53]
Nie wiem jak mam namówić ta uparta istotkę do tego, by już do Nas wyszła.
 
reklama
Ale dzisiaj urodzaj :D żadna nie zostanie na koniec września? No dziewczyny!

Grubcio jest mega wymagajacy, jego siostra była aniołem w porównaniu z nim. Prawie nie śpię i nie jem. Plus taki, że stary twierdzi, ze "chudnę w oczach". Wolałabym w d.pie, ale co tam [emoji14]

Ale serio serio. Nie ogarniam. Wyjec z niego niesamowity, czekam aż na mnie mops naślą [emoji14]
IMG_20180920_082600.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180920_082600.jpg
    IMG_20180920_082600.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 422
Do góry