reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

W szpitalu deklarujesz pediatrę i położna środowiskowa, bo do nich wysyłają kartę. Ale w każdej chwili możesz zmienić.
Ja nie deklarowałam w szpitalu a przynajmnuej nic mi nie wiadomo. Książeczkę mam wypisaną tyle o ile zobaczymy na patronażu... Lekarza położną i pielęgniarkę wybierałam przy zapisywaniu do przychodni.
 
reklama
Ale dzisiaj urodzaj :D żadna nie zostanie na koniec września? No dziewczyny!

Grubcio jest mega wymagajacy, jego siostra była aniołem w porównaniu z nim. Prawie nie śpię i nie jem. Plus taki, że stary twierdzi, ze "chudnę w oczach". Wolałabym w d.pie, ale co tam [emoji14]

Ale serio serio. Nie ogarniam. Wyjec z niego niesamowity, czekam aż na mnie mops naślą [emoji14]Zobacz załącznik 899802
Normalnie Kalisz :)
 
To nasz żółty już nie tak8 mały kurczak... nieopatrznie TV włączoby na TELETUBIES i kutwa nie wiem serio CO TEN SMRÓD TAM WYCZAIŁ.
20180920_103538.jpg
 

Załączniki

  • 20180920_103538.jpg
    20180920_103538.jpg
    569,1 KB · Wyświetleń: 392
O północy pojechaliśmy do szpitala bo wydawało mi się że wody odeszły, ale nie. Wróciliśmy do domu około 1. Około 3 zaczęły mnie brać jakieś skurcze, o 6 skurcze były już co 2 minuty. Jak dojechaliśmy do szpitala to baaaardzo szybkie badanie i na porodówkę, 20 minut później mała była już z nami.
Ja się czuję super, gdyby nie to że krocze mnie trochę boli to bym chyba się zaczęła zastanawiać czy napewno urodziłam[emoji3]Zobacz załącznik 899839
Ale obrazona:D bomba GRATKI
 
A w ogóle to pytanie organizacyjne. Jak się mały urodzi to po prostu wybieram mu lekarza pediatrę tak? W sensie jednego i do niego zapisuje i chodzę potem do niego i on ma dokumentacje dziecka? I jak szczepionki itp to ciagle przez tego samego lekarza?
W warszawie wybiera sie raczej przychodnie i wpisuje sie adres do deklaracji, szpital potem tam wysyła karte szczepień. Ja moglam chodzić do roznych pediatrow w wybranej przychodni, oni maja cala dokumentacje dziecka
 
W warszawie wybiera sie raczej przychodnie i wpisuje sie adres do deklaracji, szpital potem tam wysyła karte szczepień. Ja moglam chodzić do roznych pediatrow w wybranej przychodni, oni maja cala dokumentacje dziecka
Ja nie podawałam nawet tego... Nikt mnie nie pytał o przychodnie... Kazali po wyjsciu zapisać i ju...
 
reklama
Do góry