reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny, czy rozwijacie/rozwijalyscie u dzieci odruch pelzania? Czy wasze dziecko przesuwa sie lezac na brzuchu?

czy znacie metode Cudowne Dziecko dr Anety Czerskiej?
 
reklama
Dzięki za odpowiedź [emoji846]Haha mam tak samo, po dwóch chłopakach, kolorze niebieskim (choć to mój ulubiony kolor) też u mnie panuje róż, też szaleje [emoji16][emoji16][emoji16] mówią mi że mam jobla [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Na ten ból pewnie wszystko się złożyło, i duchota i zmęczenie, stres i nerwy. Uważaj na siebie [emoji8]

Jejku obudził mnie budzik, cyce czuje pełne i twarde, aż bolą, ta moja gnidka spała całą noc [emoji15][emoji15][emoji15] Nie wiem czy się cieszyć czy co bo aż dziwne... Teraz wstać muszę chłopców szykować...

Ciesz sie ciesz! Ja czekam z niecierpliwoscia na ten moment, az przespie ciagiem przynajmniej 6 godzin [emoji1] jestesmy na dobrej drodze, bo w nocy maly wytrzymuje coraz dluzej[emoji5]
 
O super :D to będzie miał Tytus kuzynkę, niewiele młodszą :D
A Ty polecalas mi serial The Killing - wersje skandynawską, czy amerykańską? Ja się napalilam na skandynawską, a mój Przemek kiedyś oglądał amerykańską i mi ciśnie, że tą właśnie mam oglądać ;pJa wyznaje jedną zasadę. Dopóki wszystko jest ok, to dziecku po prostu NIE PRZESZKADZAM i pozwalam rozwijać się swoim tempem. Jakiekolwiek przyśpieszanie rozwoju motorycznego u niemowląt może mieć na nie zły wpływ, a pseudonaukowe tezy dr Czerskiej mnie nie przekonują (tym bardziej, że sama kiedyś pisałam magisterkę nt. dysleksji oraz sama mam dysleksję, więc wiem z czym to się je). Także moje wspieranie polega na tym, że daje młodemu swobodę i często klade na podłodze. Tak - przesuwa się leżąc na brzuchu ;) z tym, że jedno zastrzeżenie - nie używam lezaczka, bujaczka, a w późniejszym etapie skoczka, czy chodzika, nie prowadzę za rączki itp :)

Dzieki Ania! no ja tez sie w pore zorientowalam i mimo ze mam lezaczek-nie uzywam...
 
W wymazie z oka Borysa wyszlo, ze ma bakterie streptkcoccus pleumoniae. Jestesmy po 13 dniach antybiotyku wrazliwego na ta bakterie i jade zaraz jak wstanie i go nakarmie znowu na wymaz i zobaczymy czy juz nie ma, bo oczy dalej troche ropieja, wiec mamy masc jeszcze od dzis do oczu dawac i od wczoraj wieczorem zakraplam mu mlekiem i masuje kanaliki przy kazdej zmianie pieluszki. Mam nadzieje, ze w koncu przejdzie. Pozniej na 10;30 musze juz byc na przedstawieniu u starszego i po, jade do mamy. Napiety grafik. Pozniej was doczytam
 
Dzięki za odpowiedź [emoji846]Haha mam tak samo, po dwóch chłopakach, kolorze niebieskim (choć to mój ulubiony kolor) też u mnie panuje róż, też szaleje [emoji16][emoji16][emoji16] mówią mi że mam jobla [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Na ten ból pewnie wszystko się złożyło, i duchota i zmęczenie, stres i nerwy. Uważaj na siebie [emoji8]

Jejku obudził mnie budzik, cyce czuje pełne i twarde, aż bolą, ta moja gnidka spała całą noc [emoji15][emoji15][emoji15] Nie wiem czy się cieszyć czy co bo aż dziwne... Teraz wstać muszę chłopców szykować...
To mnie przebilas, bo chcialam sie chwalic, ze moj glodomor przespal 6 bitych godzin! Mnie obudzily mega pelne piersi, wiec musialam nakarmic. Zjadl tylko z jednej to z drugiej odciagnelam 70 ml, bedzie na przyszlosc. Niestety, rozbudzilam sie i nie spalam od 4.30 do 6.30. Zaraz jeszcze sie zdrzemne godzinke.
Gdzie kupujecie torebki do mrozenia mleka?
 
Ostatnia edycja:
Zobaczcie te cudeńka ♥ aha i jeszcze dwie zabawki
 

Załączniki

  • DSC_2690.JPG
    DSC_2690.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 159
  • DSC_2691.JPG
    DSC_2691.JPG
    834,2 KB · Wyświetleń: 170
  • DSC_2692.JPG
    DSC_2692.JPG
    674,6 KB · Wyświetleń: 159
  • DSC_2693.JPG
    DSC_2693.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 157
  • DSC_2694.JPG
    DSC_2694.JPG
    794,2 KB · Wyświetleń: 139
reklama
Do góry