reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej hej! Zgłaszam się :)
A to serio zrobili 12 wolny?
Dziwne. Uważam, ze wszyscy powinni miec tego dnia wolne. A sklepy będą otwarte, prawda? Jest multum zawodów, i uważam ze my sami sobie wybieramy prace. Co nie oznacza, ze nikomu więcej nie potrzeba wolnego.. każdy ma rodzine. Każdy marzy o jednym dniu więcej żeby spędzić czas z najbliższymi, czy chociażby pobyczyć się przed telewizorem.
Ale te wolne jest ustalone ze względu na urzędników. Przecież oni się tak męczą pracując. I jeszcze im pieniędzy mało... śmiech na sali.

Co u was? Jak dzień mija? :)
Sorry ale nie do końca się zgodzę że pod urzędników. Ja jestem pracownikiem jednego z urzędow i uwierz że nawet jak urzędy były pozamykane w długi majowy weekend potem musieliśmy pracować w sobotę. Nikt nas o zdanie nie pytał a w mediach twierdzono że to po rozmowach z pracownikami... Otóż nie...
I choć czasem wkurzam się sama jak idę do innych urzędów coś załatwić - uwierz że wracałam z pracy zmęczona.
Czasem mąż który pracuje fizycznie żartobliwie pyta czy mnie palce bolą od klawiatury...
Ale on wie że praca w urzędzie lekka nie jest szczególnie jak chcesz petentowi pomoc a nie odprawić z kwitkiem.
Nie wiem kto będzie miał wolne. Podobno wszyscy... Co ze sklepami nie wiem. A w tv słyszałam tylko komentarze o lekarzach i umówionych wizytach i zabiegach.
 
reklama
Dostałam od szwagierki bon do orsey. Chyba to jakiś znak aby się ogarnąć:) lubię ten sklep, a w ciąży go omijałam- może jutro podjedziemy do wola parku i uda mi się coś kupić..

Wiecie, że tej nocy przedstawiamy czas? O godzinę dłuższa moc to szansa jest:) na wyspanie;)
A mieli wycinać te zmianę czasu???!
 
reklama
Do góry