reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie ciężko wieczór kiedy będzie lepiej? Czy kiedykolwiek napisze wam że dzień był mega zajebisty!???? Zaczynam mięc dość a jeszcze dziś usłyszałam że mam lekko i nic nie robię dobijcie mnie :(
 
reklama
U mnie ciężko wieczór kiedy będzie lepiej? Czy kiedykolwiek napisze wam że dzień był mega zajebisty!???? Zaczynam mięc dość a jeszcze dziś usłyszałam że mam lekko i nic nie robię dobijcie mnie :(
Będzie na pewno. Jesteś cudowna mamą, tylko chyba gości miałaś do du.py? Bo kto ci tak śmiał powiedzieć? Niech się kurde zamieni..
 
Sorry ale nie do końca się zgodzę że pod urzędników. Ja jestem pracownikiem jednego z urzędow i uwierz że nawet jak urzędy były pozamykane w długi majowy weekend potem musieliśmy pracować w sobotę. Nikt nas o zdanie nie pytał a w mediach twierdzono że to po rozmowach z pracownikami... Otóż nie...
I choć czasem wkurzam się sama jak idę do innych urzędów coś załatwić - uwierz że wracałam z pracy zmęczona.
Czasem mąż który pracuje fizycznie żartobliwie pyta czy mnie palce bolą od klawiatury...
Ale on wie że praca w urzędzie lekka nie jest szczególnie jak chcesz petentowi pomoc a nie odprawić z kwitkiem.
Nie wiem kto będzie miał wolne. Podobno wszyscy... Co ze sklepami nie wiem. A w tv słyszałam tylko komentarze o lekarzach i umówionych wizytach i zabiegach.
Właśnie i ja oglądnęłam fakty, wiec maja miec wszyscy wolne. ;) Poza lekarzami, którzy tez są ludzmi..
A ja pracowałam w sklepie. Dużym. I tez bylam zmęczona. Pracowałam po 10-12 godzin. Pracowałam po 7dni w tygodniu łącznie z niedziela. Bez wolnego.. i przeżyłam :)
Nie chodzi mi o to, ze mam zamiar dogryzać „urzędnikom” ale każda praca jest ciężka.
Tylko Ci którzy siedzą i nic nie robią, maja więcej do powiedzenia. I uwierz mi, ze praca w sklepie w otoczeniu tysięcy ludzi jest gorsza nizeli siedzenie za biurkiem i bolące palce.
Uważam, ze urzędy powinny być czynne 6dni w tygodniu. Zdarza się tak, ze ludzie maja wolne soboty. Potrzebują wtedy załatwić coś na cito. I co, i nic. Nie załatwia bo nieczynne. A pracujące urzędy w sobote dałaby wiele możliwości ludziom którzy nie maja jak pozałatwiać w tygodniu. :)
 
Ostatnia edycja:
Kupno. Kto Ci takich głupot napier***?
Ale wam fajnie kolejny dom a mi się tam marzy Ehhhh ciągle myślę o tym że chce dom i chyba będę do tego dążyć..... Mój teściu myśli że jak pomagał mężowi ciąć drzewo to stwierdził że ja się lenie w domu nic nie robię itp ale obiad im pod nos podałam bo wiem że ciężko im ale mi już nikt nic nie podał........
 
reklama
Do góry