reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zadzwonię do psychiatry. Umowię pierwszą wizytę prywatnie tylko po recepty i następne już na NFZ i teraz mam zagwozdkę....
Bo mam tego leku jeszcze na 8 dni w domu pod ręką i czy brać go jutro skoro piszą że nie ma wpływu na dziecko? Szczególnie że te leki zaczynają spełniać swoje zadanie po tygodniu regularnego stosowania a dla mnie każdy dzień ma znaczenie dodatkowo owy lek przy lękach dopiero po 3/6 msc sprawia że ataki ustają całkowicie... Bo ja to najchętniej już jutro bym zaczęła go brać.
Kurde nie wiem nie znam się
 
reklama
@GoJ już całe 2 m-ce karmisz piersią, teraz Miki duży silny chłopak więc jak trzeba będzie to zmienić to się nie zadreczaj. Moja Livia od 4 m-ce Już mm, wcześniej dokarmiana i zdrowa, duża dziewucha :)
Teraz te mleka to i tak juz dobre są. A ja na krupczatce jechałam [emoji14] i nigdy żadnych problemów zdrowotnych nie miałam, tfu, tfu, tfu
Jasne jestem tego samego zdania
 
W Twoim przypadku to tak, ale mnie zastanawia czemu nagle je tak mało, kiedy jeszcze tydzień temu czy dwa wypijala do dna.
Mi pediatra mowila, ze czesto infekcje u dzieci np.ukladu moczowego moga onjawiac sie brakiem apetytu. Moze warto podejsc donlekarza, zeby obejrzal mala? A nie miala szczepien. Moj dzidzius po szczepieniu ma gorszy apetyt.
 
To prawda. Ja im więcej daje cycka tym bardziej nie chce jeść butelki. Teraz nu np dałam swoje odciągnięte zjadł tylko 50 ml i dalej marudził a potem dałam go do cyca i odrazu się uspokoił. Ciumka 15 minut i zasnął a od 17 miał zły humor..

Ale to trochę nasza wina, bo jak o 8 rano wyszyliśmy z domu tak dopiero o 17 wróciliśmy. Byliśmy u lekarza, na spacerze, w galerii, nad Wisła i oglądać bujaczki i tak zeszło. A on prawie ciagle spał.. 4x zmiana pampersa, 2x butelka po 40 ml i 2x cyc i dzień ogarnięty :)
Jaki leżaczek kupilas?
 
reklama
Do góry