reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moje dziecko spało od 20 do 2:40 jak narazie rekord teraz poszło spać dalej [emoji33][emoji33][emoji33]
Tylko teraz ma te fazę snu z gadaniem i wzdychaniem ( co jakiś czas takim słodkim głosikiem aaaaaaa) a ja nie mogę zasnąć jak go słyszę bo zaraz się wybudzam :(
O to widocznie Tytusowi służy świeże powietrze i całodzienne wyprawy ;) Fajnie że tak dał pospać :)
 
Laski czytam was ale nie pisze. Mloda jest tak absorbujaca ze hej. Najlepiej spi tylko w wozku i tak cale dnie spedzamy w ruchu. Placzki wieczorne wrocily. Padam o 20 z mloda. Aktualnie panna po karmieniu nie ma ochoty spac. Idziemy w poniedzialek do osteopaty. Mam nadzieje ze mi gosc rozjasni czemu mala taka nerwowa i sie wygina.
A nerwowa i wygina się przy jedzeniu czy ogólnie ?
 
Czesc dziewczyny, u mnie noc dramatyczna-odnpolnoch do 4 zero snu, marudzenie. Teraz Kuba drzemie na brzuchu taty ale tez bardzo nerwowo, kreci sie, wierci...
Czy moze macie jakas opinie skad taki nerwowy sen u dzieci? u mnie to trwa juz od dawna.

Nerwowy sen - krecenie, wicie sie, pobudki itp.
Oj to bardzo ciężka noc za wami , mały dał popalić .
Co do nerwowego snu to nie wiem ale zauważyłam że mój od kilku dni przed zaśnięciem i chwilę po tak się właśnie kręci , wije , macha rączkami . Nie wiem czym jest to spowodowane.
 
Dzień dobry
Nawet nie próbuje nadrabiać z czytaniem....
Co u nas...

Przeprowadzka prawie na finiszu....znaczy się przeprowadzeni ale została jedna szafa pod zabudowę to wykręcenia i przeniesienia tutaj i posprzątanie starego mieszkania ....

Córka od poniedziałku w domu. Humory jak miała tak są.
Tomografia głowy jest ok.
Zatrucie z krwi bardzo szybko wypłukało sie-mlody zdrowy organizm dzięki Ci panie.

Chyba mam nawal ......2 dzień już po nocy jedna jest pełniejszą i boli.sciagam z niej w pojemnik i w zamrażarkę.no ale Aurora śpi od 21-4:30......
 
Też z FP.
Taki niebieski z rybkami. Na szeroko rozstawionych dwóch nogach . Buja na boki albo przód tył .
I u góry jest karuzela z rybkami i światełka mrugają.
Ja wiem jaki masz miałam ten sam przy poprzednim synku i mało się go używalo najlepiej wolę sam leżaczek bujaczek gdzie się go wszędzie zabiera później w nim karmie zanim dziecko zacznie dobrze siedzieć huśtawki są mało praktyczne
 
reklama
Laski czytam was ale nie pisze. Mloda jest tak absorbujaca ze hej. Najlepiej spi tylko w wozku i tak cale dnie spedzamy w ruchu. Placzki wieczorne wrocily. Padam o 20 z mloda. Aktualnie panna po karmieniu nie ma ochoty spac. Idziemy w poniedzialek do osteopaty. Mam nadzieje ze mi gosc rozjasni czemu mala taka nerwowa i sie wygina.
No współczuję i nas też płacze przez sen jak się rozedrze to ciężko uspokoić
 
Do góry