Sindi_@
Fanka BB :)
A jak to ma działać Bo ja zielona w tym jestemTo zakładamy na fb grupę ?
Kto za kto przeciw ?

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A jak to ma działać Bo ja zielona w tym jestemTo zakładamy na fb grupę ?
Kto za kto przeciw ?

Jestem ZATo zakładamy na fb grupę ?
Kto za kto przeciw ?
Jestem zaTo zakładamy na fb grupę ?
Kto za kto przeciw ?
Gronkowiec to wrwdnota... mój pies złapał w oku bo miał wypadek i ranka się nie zagoila... pół roku psa leczylamTo akurat jest prawda. Gronkowiec bytuje naturalnie na skórze, ale nie wiem, czy już u tak malutkiego dziecka. Ale nawet z twojej skóry mógł "pobrać". W chwilach obniżonej odporności atakuje.
To ja se kur.. Chyba odżywie mojego facebooka... Mam go do grania dla dzieci ale też chcę Was mieć...
Kasia wyślij mi swoje dane
A ja nie mogę wysłać wiadomości prywatnej błąd mi wyskakujeDziewczyny nie spodziewałam się, że tyle z Was chce się ze mną kumplowaćWyślijcie mi proszę wasze profile na priv póki jeszcze funkcjonuje mi konto na bb, bo nie mam jak śledzić wszystkich wpisów tutaj
Z tegp co pamiętam na FB można jakie grupy tajne zamknięte na sto spustów robić??
Ja zaTo zakładamy na fb grupę ?
Kto za kto przeciw ?