reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mi położna kazała kłaść na noc na boczku i tak też robię, mimo że starszy spał na plecach właśnie. Myslalam że zmieniły się zalecenia. Na spacerze jedynie na wznak. Wypróbuję w nocy i dam znać. [emoji6]
Ktoś pisał tutaj że kładzie na brzuchu i rzeczywiście Julo lubi ,ale na noc się boje...
Ja też się boję na noc. Na boczku dużo na początku spała, jak mocno ulewała. Teraz na wznak i główka całkiem na bok, żeby się nie odkształcała.
 
Ja bulgotki w brzuszku słyszę na początku karmienia. My śpimy na plecach. Układałam na boczkach ale młoda chyba nie lubi bo zaraz sama się na plecki obraca. A główki nie układam bo nią kręci cała noc i sama sobie po swojemu układa.
Przez ostatnie 3 dni nie było u nas kupy. Ale jak już zrobiła to normalnie sadzawkę miała w pampersie. A jak się cieszyła.
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu Nie było ale mam pytanie [emoji4]mamy które karmią mm ile jedza wasze maluszki o co ile? My dopiero przeszłyśmy na mm ale jakoś wydaje mi się że Iga dużo chce
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu Nie było ale mam pytanie [emoji4]mamy które karmią mm ile jedza wasze maluszki o co ile? My dopiero przeszłyśmy na mm ale jakoś wydaje mi się że Iga dużo chce
Hej moja mała jest od początku na mm i teraz obecnie karmimy 5 razy 160ml daje mam 800ml na dobe i to jest maksymalna dawka podawana dzieciom do 3 miesięcy
 
Hej moja mała jest od początku na mm i teraz obecnie karmimy 5 razy 160ml daje mam 800ml na dobe i to jest maksymalna dawka podawana dzieciom do 3 miesięcy
Moja je 7 razy po 120ml, nie raz wypija wszystko, nieraz 100ml.
A napiszcie jak wasze dzieciaczki z wagą?
Moja urodziła się malutka 2160 ma teraz 11tydzien i już waży 5500, wydaje mi się, że za dużo przybrała. Tzn. Nie to że się nie cieszę że przybrała, tylko czytałam w necie że dopiero 4/6 miesięcy dziecko podwoi swoją wagę urodzeniowa, a dzieci z niską waga urodzenia dłużej.
 
Moja spała od 21 do 6 później zjadła i zasnęła o 7 i spała do 9 .30 i teraz już jest znowu śpiąca, buja się w huśtawce i przez
Polgodziny leżała pod karuzela i widzę że już jej oczka się zamykają [emoji4] wychodzicie na spacery jak jest tak zimno?
Ja wychodze na spacer codziennie, w deszcz, snieg, wiatr. Najwyzej na krocej. Do -15 stopni. Mniej to bym sie zastanawiala, ale chociaz na 15 min pewnie bym wyszla.
 
Moja je 7 razy po 120ml, nie raz wypija wszystko, nieraz 100ml.
A napiszcie jak wasze dzieciaczki z wagą?
Moja urodziła się malutka 2160 ma teraz 11tydzien i już waży 5500, wydaje mi się, że za dużo przybrała. Tzn. Nie to że się nie cieszę że przybrała, tylko czytałam w necie że dopiero 4/6 miesięcy dziecko podwoi swoją wagę urodzeniowa, a dzieci z niską waga urodzenia dłużej.
Dobrze waży ,moja ma prawie 10 tyg i waży 4900 .
 
reklama
Do góry