reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kasiu podobnie też czasem mi marudzi domaga się czegoś mało tego problem z usypianiem przez dzień się pojawił od jakiegoś tygodnia przedtem potrafił mi wszędzie Jana. I zajmowało mi to chwilę i spal...może być skok rozwojowy zajrzyj na skoki rozwojowe google obrazy zobaczysz jak wygląda 20 tydz[emoji16] u mojego się już niby kończy będzie zaczynał tydzień spokoju.
Dziewczyny nie wiem co się stało z moim dzieckiem ale ktoś je ewidentnie podniemienil , moje dziecko z natury było spokojnie do czasu od 3 tygodni nie poznaje jej czyżby był to skok?
W nocy śpi w swoim łóżeczku po 2h później się budzi i za chiny nie chce już tam spać biorąc ja do siebie do łóżka śpi cała noc i zasypia w minutę., nigdy tak nie było zaznaczę że skończyła 30 tygodni
Strasznie dużo jojczy nie wiem też czy to nie etap jakis rozwoju , bo to moje pierwsze dziecko , stała się też bardzo marudna , gdzie zawsze była pogodnym dzieckiem, teraz też jest ale już nie tak i co do tego je w nocy , gdzie kiedyś potrafiła przespać od 20 do 5 rano bez pobudki , wczoraj próbowałam jej podać jedną miarka kleiku myślałam że pośpi ale nic musiałam ja o godzinie 1 w nocy karmić bo płakała i smoczek nie pomagał .
Napiszcie jak to u was wygląda
 
reklama
Dziewczyny muszę się pochwalić jedną pobudka na butlę tylko i 3 razy bo smoczek jej wypadł, a tak to śpi do teraz muszę ja budzić bo do żłobka idziemy. Oby już przeszedł ten skok rozwojowy , lecz wiem że zacznie się kolejny .... o zgrozo [emoji849][emoji849]
 
Dziewczyny muszę się pochwalić jedną pobudka na butlę tylko i 3 razy bo smoczek jej wypadł, a tak to śpi do teraz muszę ja budzić bo do żłobka idziemy. Oby już przeszedł ten skok rozwojowy , lecz wiem że zacznie się kolejny .... o zgrozo [emoji849][emoji849]
To super:-) moja za to budzila się co 2 godziny:-( mam nadzieję że to jednorazowy wybryk...
 
Cześć dziewczyny sorki jeśli was w błąd wprowadzałam zauważyłam dziś w nocy że mój syn nie chce jeść ale za to się wierci strasznie przez sen i nadal ma problemy z brzuszkiem chyba powiem mojemu żeby kupił jeszcze ten infacol. Kiedyś gdzieś wyczytałam że może się nawet po 5 mc nadal pojawiać problemy z brzuszkiem od mc już tego preparatu nie miałam bo poprostu zakończylam go.
 
Ile tygodni ma Twoje maleństwo ? Ja chce podać kleik mojej małej, ale za żadne skarby nie wiem jak się do tego zabrać jak piję 150ml 5 łyżek mleka to ile kleiku? I strasznie się boję , że będzie ja bolał brzuszek . [emoji848]
Wczoraj w Rossmanie widziałam sam kleik z bobowity i chyba jest w tym już mleko modyfikowane spr sobie w aplikacji lub wejdź na stronę bobowity wybierz kaszki i kleiki po 4 mc w opisie będzie skład i proporcje tylko tak się dowiesz[emoji3]
 
Wczoraj w Rossmanie widziałam sam kleik z bobowity i chyba jest w tym już mleko modyfikowane spr sobie w aplikacji lub wejdź na stronę bobowity wybierz kaszki i kleiki po 4 mc w opisie będzie skład i proporcje tylko tak się dowiesz[emoji3]
Nie W moim kleiku nie ma mleka . Jest sam kleik i zaczęłam podawać jej jedną miarke, teraz chce zacząć 2 podawać ale nie wiem muszę się jeszcze zapoznać jaki smoczek do tego podawać .
Narazie skupilam się na sloiczkach
 
z kleikami nie pomogę, bo u nas tylko mleko, jakoś mi się nie spieszy z tą dietą. U nas bez problemów jakichkolwiek, to poczekam aż będzie gotowy. Na razie sobie czytam Alaantkowe i przepisy testuję na starym;-)ciekawe co powie na jedzenie bez soli, tzn. będzie sobie na talerzu solił.
 
ale pięknie dzisiaj...spacerujecie?my z młodym w trasie, ojciec nockę odsypia, mały też odleciał, a ja se klikam. Nic mi się nie chce. Chyba znów będzie święto pizzy;-)
 
reklama
Do góry