reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jak brzydko to tez spacerujemy [emoji846] jedynie w deszczu nie.
hej, chyba same tu jesteśmy;-) trochę za późno przyszłam, żeby się na dobre zakolegować, fajnie jest pogadać z kimś dorosłym. Kocham synka nad życie, ale są dni, że chciałabym chociaż chwilki dla siebie;-(
 
reklama
hej, chyba same tu jesteśmy;-) trochę za późno przyszłam, żeby się na dobre zakolegować, fajnie jest pogadać z kimś dorosłym. Kocham synka nad życie, ale są dni, że chciałabym chociaż chwilki dla siebie;-(

wszystkie dziewczyny te co byly tu najwczesniej mamy forum zamkniete tutaj. Reszta na fb. Niestety zawsze tak sie dzieje po porodach. Rozumiem Cie. Ja mam dwojke i psa i tez mam dosc. Odliczam dni do wyjazdu do Polski gdzie bede 36h sama. To nic ze na tylku nie siade tylko jazda wszedzie. Ale nie bedzie mamoooooo ewentualnie łaaaaaaaaa
 
hej, chyba same tu jesteśmy;-) trochę za późno przyszłam, żeby się na dobre zakolegować, fajnie jest pogadać z kimś dorosłym. Kocham synka nad życie, ale są dni, że chciałabym chociaż chwilki dla siebie;-(
No zrozumiałe! Ja czasami mam ochotę wysłać się w kosmos, albo wyjść chociaż do sklepu, żeby w końcu ktoś nie jeczal, tylko mówił całymi zdaniami :D
A może tatuś może zająć się dzieckiem 2h, żebyś mogła wyjść na chwilkę?
Ja zaczęłam chodzić na siłownię, ale w tym tygodniu jeszcze nie udało mi się wyjść i już mnie nosi. Tam takie 2h tylko i wyłącznie dla siebie. I teraz już zaczynam wariować [emoji14]
 
z tym zajmowaniem się tata ok, ale ja zwyczajnie nie mam jeszcze siły na ćwiczenia, spacery, to jest dla mnie dość, najchętniej bym została w domu sama i poleżała w wannie.
 
Dawno tu nie byłam A tu ozylo:) jeśli mnie pamiętacie i mojego Seba z 28.09 to mamy się wzglednie- zapalenie oskrzeli i katarek. Bez temperatury ale jednak lipa. Co do jedzenia to kaszka jaglana mojego uczulila bo dostał polikow jak ogień. A tak to jemy słoiki z warzywami i czasem owocki. Były też w kaszle mannej z bobovity taka ciemna z rossnana. Śpimy od 20 do 6 rana potem pielucha i cyc i ok 9 wstajemy na dobre. Drzemki w ciągu dnia ok 3 razy takie 30 min i jedna 1.5 h. Mamy dwa żeby na dole i wyglądamy za góra bo dalej ostro gryzie wszystko
 

Załączniki

  • Resized_20190209_114707_322.jpeg
    Resized_20190209_114707_322.jpeg
    117,4 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Nie spada ale wolno przybiera za to energii mnóstwo taki długi szczypior
Wtrace się. Mój przybiera ok 0.5 kg miesięcznie czyli dolna granica normy. Dążymy aktualnie jakieś 7.700 A zdarza się że ciuszki 80 są już dobre. Też jesteśmy dludzy A szczupłi. Póki sika robi kupy i jest pogodny to się nie martwię.
 
Do góry